Sesja na rocznicę ślubu

Profesjonalna sesja na rocznicę ślubu to sposób w jaki Tomasz i Zuza uczcili pierwszy rok bycia razem w związku małżeńskim. Jak widać przed obiektywem czuli się wspaniale.

Sesja fotograficzna jest świetnym pomysłem na prezent, z okazji papierowej rocznicy ślubu. Myślę, że niezwykle istotne jest by pamiętać o dokumentowaniu naszego życia na różnych jego etapach. W końcu jest to początek drogi, przez którą wspólnie będziecie iść. Rok od ślubu to często moment w którym nie pojawił się jeszcze nowy członek rodziny. Tego typu zdjęcia będą również niezwykłą pamiątką dla Waszych dzieci, które w przyszłości będą mogły zobaczyć jak wyglądał świat rodziców, gdy jeszcze ich nie było na świecie.

Sesje narzeczeńskie, sesje par, czy sesje z okazji rocznicy ślubu mają to do siebie, że mogą być wykonane praktycznie wszędzie. Najważniejsze jest Wasze uczucie i to jak się ze sobą czujecie. Dlatego wachlarz możliwości zarówno jeżeli chodzi o lokalizację jak i pomysły jest nieograniczony.

Jak przygotować się do sesji na rocznicę ślubu

W zależności od pomysłu dobrze jest przeznaczyć odpowiednią ilość czasu by móc wykonywać zdjęcia bez pośpiechu. W praktyce 3 godziny jest idealnym czasem. Mamy wystarczająco czasu na wiele interesujących kadrów, jak również jest to czas gdzie jeszcze nie odczuwacie zmęczenia sesji, dzięki temu wyglądacie pięknie!

Fajnie jest gdy mamy możliwość doboru ubrań w zależności od miejsca. I tak, przykładowo jak na zdjęciach poniżej gdy nasze tło jest zielone, wtedy wszelkie jednolite kolory będą idealne. Wszelkiego rodzaju kwieciste sukienki, mimo że piękne będą niestety zlewały się z tłem.

Warto jest również przemyśleć kolory tak by się ” odcinać ” od tła. Idealną sytuacją jest posiadanie 2-3 kompletów ubrań szczególnie jak jest możliwość zmiany ubrań podczas sesji, choć nie jest to oczywiście wymogiem koniecznym.

Ponieważ Wasz fotograf nie zna Was tak dobrze jak Wy znacie siebie, dobrze jest porozmawiać z nim wcześniej o Waszej wizji tego jakie zdjęcia Wam się podobają.

Zawsze się staram by miejsce w jakiś sposób wiązało się z parą. Nawet jeśli jest to park jak większość parków to staram się wybrać taki, z którym to Wy macie jakieś wspomnienia. Czasami zdarza mi się namawiać pary by zrobić sesję w miejscu dla nich szczególnym. Dzięki temu, zdjęcia które powstają będą miały jeszcze większą wartość. Nie bójcie się zrobić sesję w ulubionej kawiarni. Plaża którą zawsze odwiedzacie latem to też fajne miejsce. Pojedźcie na mazury, nad Wasze ulubione jezioro. Albo zróbcie zdjęcia na najbardziej uczęszczanych przez Was ulicach w Waszym mieście.

Jak widzicie opcji jest wiele. A teraz zapraszam już do oglądania zdjęć Zuzy i Tomasza.

Sesja po ślubie na rocznicę ślubu
Sesja na rocznicę ślubu
Fotograficzna sesja na rocznicę ślubu
Sesja po ślubie na rocznicę
Sesja fotograficzna dla par
Sesja fotograficzna prezent dla żony
Prezent dla żony - fotograficzna sesja
Romantyczna sesja po ślubie
Sesja na rocznicę ślubu w parku Śląsk
Prezent sesja fotograficzna Śląsk
Rocznica ślubu prezent, sesja fotograficzna
Sesja po ślubie na rocznicę Katowice
Fotograf Katowice - Sesja dla par
Portret Męski Śląsk Katowice Fotograf Portretowy
Fotografia narzeczeńska Śląsk
Fotografia Portretowa Sesja w parku
Sesja narzeczeńska, poślubna na prezent
Sesja fotograficzna prezent dla znajomych
Prezent dla znajomych - sesja fotograficzna
Fotografia narzeczeńska w parku Katowice
Sesja fotograficzna prezent dla żony
Romantyczna sesja po ślubie, prezent dla męża

Jeżeli interesuje Cię sesja na rocznicę ślubu i chciałbyś stworzyć świetną pamiątkę to zapraszam do kontaktu. Więcej zdjęć z sesji narzeczeńskich i sesji par możesz również znaleźć w dziale Fotografia narzeczeńska