Kilka słów o mnie:


Fotograf, Szachista, Podróżnik.

Studiowałem Chemie na Uniwersytecie Wrocławskim, jednak nigdy nie pracowałem jako chemik. Poświęciłem się fotografii, która przynosi mi niesamowicie wiele radości.


W wolnych chwilach uwielbiam grać w szachy. Z chęcią znajdę czas by zagrać również z Tobą. Od czasu do czasu biorę udział w międzynarodowych turniejach szachowych. Obecnie reprezentuję barwy klubu "KS Roszada Żory", czeskiego klubu "TS Slovan Haviřov", oraz angielskiego klubu Cambridge University.


Oczywiście nie wyobrażam sobie również życia bez codziennego fotografowania otaczającej mnie rzeczywistości. Aparat towarzyszy mi praktycznie wszędzie. Uwielbiam fotografię uliczną, która jest świetnym treningiem oka. Moje prace dotyczące fotografii ulicznej i nie tylko, można znaleźć tutaj: FOTOGRAFIA ULICZNA

Fotograf Ślubny Śląsk.

FAQ

NA STRONIE POSIADASZ WIELE ZAGRANICZNYCH PAR. CZY PRACUJESZ ZA GRANICĄ?

Pracuję na terenie całej Europy. Uwielbiam podróżować, dlatego z chęcią wybieram się nawet na drugi koniec świata, by fotografować swoje pary. Przez ostatni czas mieszkałem głównie w Anglii. Polskę odwiedzam bardzo często, dlatego jeżeli masz ślub w Polsce z przyjemnością się na nim zjawię, by zrobić Wam zdjęcia.

CZY WYKONUJESZ ZDJĘCIA PLENEROWE?

Tak, oczywiście wykonuje zarówno zdjęcia ślubne plenerowe jak i sesje narzeczeńskie.
W dniu ślubu staram się jednak jak najwięcej skupiać na Was i Waszych gościach. Czas który spędzacie z najbliższymi jest bardzo cenny, dlatego nie chce go Wam zabierać i porywać Was w dniu ślubu na kilku godzinną sesje. Sesje zawsze można zrobić w inny dzień. Natomiast chwil ze ślubu, czy wesela nie da się powtórzyć.
Oczywiście, gdy czas pozwala z chęcią zabiorę Was na 10-15 minutową ekspresową sesję, przeważnie przed zachodem słońca by wykonać kilka zdjęć, gdzie jesteście tylko we dwoje.

CZY PRACUJESZ SAMEMU?

Tak, w większości przypadków pracuję samemu. Zdarza się jednak, że śluby które fotografuję są organizowane na kilkaset osób, dlatego wtedy zabieram ze sobą drugiego fotografa, bądź jednego z moich asystentów.

CZY SESJA PLENEROWA ODBYWA SIĘ W TEN SAM DZIEŃ CZY INNEGO DNIA?

Zależy to od Was. Jeżeli zdjęcia w plenerze są dla Was ważne zachęcam do wybrania opcji innego dnia. W przypadku gdy zdjęcia plenerowe nie są priorytetem proponuję wykonać krótką sesję, maksymalnie do około 30 minut w dniu ślubu.

CZY ZDJĘCIA KTÓRE OTRZYMAMY BĘDĄ KOLOROWE CZY CZARNO-BIAŁE?

Najprawdopodobniej otrzymacie mix zdjęć. Czasami kolor na zdjęciu jest istotny i zdjęcie doskonale prezentuje się w kolorze. Zdarza się jednak, że to czerń i biel nadaje zdjęciu odpowiedni klimat, bądź podkreśla interesujący światło-cień.

JAK DŁUGO BĘDZIEMY CZEKAĆ NA ZDJĘCIA ŚLUBNE?

W zależności od okresu w roku czas oczekiwania na zdjęcia wynosi od 1 tygodnia do 2 miesięcy. W praktyce wszystkie zdjęcia oddawałem nie później jak około miesiąc od daty ślubu, bądź sesji plenerowej.

JAK MOŻNA ZAREZERWOWAĆ CIĘ NA NASZ ŚLUB?

Aby zarezerwować mnie na Wasz ślub wystarczy wypełnić umowę, która zostanie przesłana do Was mailem i następnie dokonać wpłaty zadatku.

Instagram - zapraszam do śledzenia!

Jako Fotograf Ślubny pracuję na terenie całej Polski. najczęściej w woj. Śląskim, Dolnośląskim i Małopolskim. Często odwiedzam takie miasta jak: Katowice, Gliwice, Częstochowa, Sosnowiec, Zabrze, Bytom, Chorzów, Żory, Rybnik, Tychy, Cieszyn, Bielsko-Biała, Jaworzno, Ruda Śląska, Dąbrowa Górnicza, Piekary Śląskie. Z chęcią odwiedzę Twoje miasto by wykonać zdjęcia ślubne, bądź zdjęcia rodzinne.