Sesja wizerunkowo-biznesowa

Sesja wizerunkowa, zwana często sesją biznesową jest bardzo istotnym elementem, szczególnie gdy prezentujemy siebie, bądź naszą firmę w sieci. Zdjęcia, które publikujemy wpływają na to jak jesteśmy postrzegani, oraz jak jesteśmy odbierani przez np. potencjalnych klientów. Cieszy fakt, że coraz więcej ludzi decyduję się na sesję biznesową, mając świadomość, że warto zadbać o wizerunek i wykonać sobie profesjonalną sesję fotograficzną.

Na pewno słyszałeś powiedzenie jak Cię widzą, tak Cię piszą. Nie trzeba więc Cię przekonywać, że dobry wizerunek to podstawia dzisiejszego biznesu. Bez względu na to czy prowadzisz lokalny sklep, jesteś muzykiem, artystą, czy jesteś prezesem dużej korporacji, bądź prawnikiem w kancelarii prawnej, na pewno posiadanie dobrze wykonanych zdjęć, które pokażą Twoją osobowość i zaprezentują Cię atrakcyjnie jest przydatne.

Sesja wizerunkowa instruktor fitness
Instruktor fitness sesja wizerunkowa
Trener personalny sesja wizerunkowa

Sesja biznesowa – co musisz wiedzieć?

Przed sesją biznesową na pewno warto porozmawiać z fotografem na temat sesji. Bardzo przydatnymi informacjami dla fotografa będzie to czym się zajmujesz, i kim są Twoi klienci. Dobrze jest też określić jakiego typu zdjęcia potrzebujesz. Bardziej formalne, czy może bardziej lifestylowe?

Fotograf na pewno będzie w stanie doradzić lokalizację i zasugerować odpowiedni ubiór.

Ważną informacją jest również, gdzie zdjęcia będą prezentowane. Czy na stronie internetowej, billboardzie, plakatach, w branżowej gazecie, czy magazynie mody, albo katalogach koncertowych.

Sesja muzyka, sesja wizerunkowa
Sesja wizerunkowa, Nauczyciel muzyki, artysta
Sesja wizerunkowa dla muzyka

Mając na uwadze, często ograniczony czas na zdjęcia, jak to np. bywa fotografując pracowników w firmie, dobry fotograf będzie w stanie przyjechać i przeprowadzić dla Ciebie sesje na miejscu. Na wysokim profesjonalnym poziomie, jednocześnie stosunkowo szybko, tak by nie zaburzać rytmu pracy firmy.

Biznesowa sesja wizerunkowa
Portretowa sesja biznesowa

Indywidualna sesja fotograficzna

Warto również pamiętać, że nasz wizerunek to nie tylko zdjęcia na naszej firmowej stronie. To również zdjęcia, które po prostu publikujemy w social mediach. Facebook, Instagram itd. Dziś pracodawcy często ” sprawdzają ” przyszłych kandydatów przeglądając to co publikują w sieci. Dlatego zdjęcia, które prezentują Cię w dobrym świetle i są wykonane na dobrym poziomie, będą zawsze dodatkowym atutem.

Jest jeszcze jeden aspekt, dlaczego warto wykonać sobie sesję wizerunkową. Za kilka, kilkanaście czy kilkadziesiąt lat, zdjęcia te będą profesjonalną pamiątką, którą zawsze będzie można pokazać innym.

Sesja na instagram, sesja wizerunkowa
Prywatna sesja wizerunkowa, sesja na facebooka
Męska sesja portretowa

Jeżeli planujesz wykonać sobie sesję wizerunkową to zapraszam do kontaktu. Napisz proszę kilka słów o tym czym się zajmujesz i jak chciałbyś/chciałabyś by wyglądały efekt końcowy. Jestem pewien, że stworzymy świetne zdjęcia! Do zobaczenia na sesji!


Twoja sesja wizerunkowa może zostać wykonana w dowolnym mieście. Z chęcią dojadę w każde miejsce w Polsce. Najczęściej jednak pracuję na śląsku w takich miastach Jak: Katowice, Gliwice, Częstochowa, Sosnowiec, Bytom, Chorzów, Żory, Rybnik, Tychy, Cieszyn, Bielsko-Biała, Jaworzno, Ruda Śląska, Dąbrowa-Górnicza, Zabrze.