Sesja wizerunkowa Żory

Sesja wizerunkowa Żory

Sesja wizerunkowa w Żorach to świetna okazja by zaprezentować siebie, bądź swoją firmę. Powiedzenie jak Cię widzą tak Cię piszą nabiera coraz większego znaczenia w dzisiejszym świecie. Dziś nie wystarczy już tylko świadczyć świetne usługi bądź produkować najlepsze produkty by być konkurencyjnym. Obsługa klienta jak i relacje z odbiorcami mają bardzo duże znaczenie. Dlatego dobrze zaprezentowany wizerunek to dziś podstawa. Chcemy budzić zaufanie, prezentować się przyjaźnie. Chcemy być rozpoznawalni. Bez względu na to czy prowadzimy kwiaciarnie, cukiernie czy pracujemy w korporacji, to jak jesteśmy postrzegani przez innych ma wpływ na wiele rzeczy związanych z naszym biznesem. Pozwól że opowiem Ci o najbardziej popularnych zdjęciach wizerunkowych i sesjach biznesowych które wykonuję.

Muzyczna Sesja wizerunkowa Żory

Fotografia biznesowa Żory


Fotografia biznesowa jest skierowana głównie do Żorskich firm, które chcą się dobrze prezentować na rynku i chcą być dobrze postrzeganymi przez klientów. Najbardziej znanym przykładem zdjęć biznesowych są zdjęcia portretowe, które używamy na stronach internetowych do zaprezentowania np. zarządu firmy, zespołu specjalistów, pracowników itd. Są to przeważnie zdjęcia oficjalne. Innym przykładem zdjęć biznesowych może być portret w środowisku pracy, np sali produkcyjnej, w biurowcu, restauracji, siłowni. Takie zdjęcia nawiązują od razu do działalności i profilu osoby fotografowanej. Innym ciekawym przykładem zdjęć biznesowych jest reportaż wykonany w miejscu pracy. Tego typu zdjęcia mają na celu przybliżyć czym dokładnie zajmuje się firma i jak wygląda proces np produkcji, bądź jak przebiega wykonywana usługa. Oglądając zdjęcia przedstawiające proces, który przebiega starannie i z dbałością o szczegóły, dużo łatwiej jest nam kupić dany produkt. Tak samo jak z większym prawdopodobieństwem kupimy garnitur, który z pasją i zaangażowaniem jest wykonany dla nas przez krawca, niż garnitur z sieciówki. Pokazuje to, że to jak przedstawimy nasz wizerunek ma znaczenie i przekłada się na sprzedaż.

Sesja fotograficzna fitness Żory

Żory - Zdjęcia biznesowe - jak się przygotować?


Przygotowanie do zdjęć wizerunkowych jest bardzo proste. Weź ze sobą dobre nastawienie, a ja zajmę się resztą! Przed sesją jednak odbędziemy spotkanie, bądź rozmowę telefoniczną na temat przebiegu wizerunkowej sesji zdjęciowej. Poruszymy kwestie związane z przeznaczeniem zdjęć i miejsc, gdzie docelowo mają być prezentowane. Następnie ustalimy styl zdjęć, oficjalne, reportaż, czy może zdjęcia tylo lifestylowego. Kolejnym krokiem będzie odpowiednie miejsce na sesję. Może to być siedziba Twojej firmy, jak również plener, bądź studio. Następnym ważnym aspektem będzie ubiór. Spróbuję doradzić co może prezentować się dobrze w wybranej scenerii. Jakich kolorów unikać. W przypadku gdy w sesji będzie brał udział np cały zespół pracowników warto jest wcześniej poinformować wszystkich i planowanych zdjęciach biznesowych. Umożliwi to każdemu odpowiednie przygotowanie się do sesji, zadbanie o makijaż, fryzurę i odpowiedni ubiór. Napisz proszę kiedy chciałbyś wykonać zdjęcia wizerunkowe, a ja prześlę do Ciebie swoją ofertę jak najszybciej.

Biznesowa sesja fotograficzna Żory

Fotograficzna sesja indywidualna Żory


Chciałbym również wspomnieć, że wizerunek to nie tylko zdjęcia wykonane w celach zawodowych. W świecie i czasach internetu prezentujemy swój wizerunek praktycznie wszędzie. Od Social mediów po każdą stronę, na której zakładamy swój profil, połączony z opisem i naszym zdjęciem. Mówi się, że liczy się pierwsze wrażenie. Często pierwszym wrażeniem jest prezentowane zdjęcie. Myślę, że bez względu na to, czy zdjęcie ma być publikowane w internecie czy prezentować nas w prasie, warto mieć dobrze wykonany portret fotograficzny. Czas biegnie bardzo szybko, chwile mijają bezpowrotnie. Zatrzymanie naszego wizerunku w formie profesjonalnie wykonanego portretu, to świetna pamiątka na lata. Zarówno dla Ciebie jak i Twojej rodziny i dzieci. Zachęcam Cię do pooglądania mojego portfolio portretowego poniżej. Z chęcią wykonam sesję portretową również Tobie.

Portretowa sesja Żory
Żory sesja wizerunkowa

Napisz Do mnie!

Z chęcią dowiem się czegoś więcej.

Podaj proszę najważniejsze informacje na temat skąd jesteś, jakiego typu zdjęcia potrzebujesz, gdzie będziesz je używał i kiedy dysponujesz wolnym czasem, a ja postaram się przesłać swoją ofertę.

Instagram - zapraszam do śledzenia!

Jako Fotograf Ślubny pracuję na terenie całej Polski. najczęściej w woj. Śląskim, Dolnośląskim i Małopolskim. Często odwiedzam takie miasta jak: Katowice, Gliwice, Częstochowa, Sosnowiec, Zabrze, Bytom, Chorzów, Żory, Rybnik, Tychy, Cieszyn, Bielsko-Biała, Jaworzno, Ruda Śląska, Dąbrowa Górnicza. Z chęcią odwiedzę Twoje miasto by wykonać zdjęcia ślubne, bądź zdjęcia rodzinne.