Sesja wizerunkowa Dąbrowa Górnicza

Sesja wizerunkowa Dąbrowa Górnicza

Fotograficzna sesja wizerunkowa w Dąbrowie Górniczej, bądź okolicy to jedna z istotniejszych rzeczy którą należy wykonać, szczególnie gdy rozpoczynamy biznes i wchodzimy na rynek, który jest bardzo konkurencyjny. Świetny produkt, usługa na najwyższym poziomie to dziś za mało by zdobyć klienta. Należy jeszcze wyróżnić się na tle konkurencji. Wizerunek, który kreujemy ma bardzo duże znaczenie, dlatego warto od początku zadbać by był on odpowiedni, zgodny z przesłaniem firmy i wzbudzał zaufanie. Jesteśmy oceniani niemal od samego pierwszego kontaktu z potencjalnym klientem. Ludzie postrzegają nas na podstawie pierwszego wrażenia. Jeżeli pierwsze wrażenie nie wypadnie najlepiej będzie one później trudne do zmienienia. Jak widzisz zadbanie o wizerunek jest istotne. zdjęcia wizerunkowe pomogą Ci stworzyć taki wizerunek jaki chcesz.

Dąbrowa Górnicza Fotografia Biznesowa

Fotografia biznesowa Dąbrowa Górnicza


Fotografia biznesowa opiera się na odpowiednim kreowaniu wizerunku za pomocą zdjęć. To czy się uśmiechamy, czy i jak gestykulujemy, w co jesteśmy ubrani, czy stoimy czy siedzimy, czy patrzymy się prosto w odbiorcę czy może w dal, to jak jesteśmy ubrani i jaką mamy stylizację odgrywa duże znaczenie w końcowym rezultacie. Trudno jest zaufać architektowi na pierwszym spotkaniu, który ma zaprojektować wnętrze domu, jeżeli na spotkanie przychodzi w sandałach i hawajskiej koszuli. Ubiór często świadczy o naszym statusie społecznym, czy poczuciu estetyki. Jeżeli nie przykładamy uwagi do tego jak wyglądamy to nie możemy liczyć by ktoś nam zaufał, że pracując dla niego damy z siebie 100%. Dlatego fotografia biznesowa ma przede wszystkim ułatwić Ci zbudowanie zaufania, które przełoży się na więcej zleceń i lepszą rozpoznawalność na rynku.

Sesja fotograficzna fitness Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza - Zdjęcia biznesowe - Jak prezentować własny wizerunek?


Prezentacja wizerunku w odpowiedni sposób to nie takie proste zadanie. Najpierw należy ustalić jak chcemy by nas postrzegano. Znalezienie odpowiedzi na powyższe pytanie uzależnione jest w dużej mierze od tego gdzie pracujemy i jaką funkcję w społeczeństwie pełnimy. Następnie gdzie dokładnie będziemy prezentować zdjęcia i kto jest grupą docelową. Jeżeli większość naszych klientów to osoby np. po 60 rokiem życia to koszula z podwiniętymi rękawami ukazującymi np. tatuaże na przedranieniach nie będzie najlepszym pomysłem. Gdy odbiorcami są 18 latkowie to drogi garnitur i krawat również nie jest dobrym wyborem. Po ustaleniu zarysu wizerunku który chcemy wykreować pozostaje znaleźć odpowiednie miejsce i umówić się na sesję. Daj proszę znać kiedy dysponujesz czasem a ja postaram się dopasować swój grafik tak byśmy znaleźli dogodny termin.

Instruktor fitness sesja zdjęciowa Dąbrowa Górnicza

Fotograficzna sesja indywidualna Dąbrowa Górnicza


Żyjemy w dobie internetu, gdzie praktycznie każdy z nas jest zarejestrowany na różnego rodzaju serwisach społecznościowych, stronach internetowych, bądź forach itd. Wszędzie używamy naszych profili. To jak prezentujemy nasz wizerunek w sieci również odgrywa duże znaczenie. Indywidualna sesja portretowa w Dąbrowie Górniczej bądź okolicach dostarczy Ci świetnych zdjęć, które następnie będzie można użyć by uaktualnić Twój wizerunek. Pozwól, że dodam, że jest to również bezcenna pamiątka na lata, nie tylko dla Ciebie, ale również Twoich dzieci i całej Twojej rodziny. Zachęcam do pooglądania zdjęć portretowych w portfolio poniżej. Jeżeli Ty również chciałbyś posiadać podobne zdjęcia to nie wahaj się napisać. Jestem pewny że znajdziemy odpowiedni dzień i wykonamy Ci świetne zdjęcia, które będą lubiane przez Twoich znajomych klientów i wszystkich którzy mają z Tobą kontakt.

Sesja portretowa Dąbrowa Górnicza
Fotograficzna sesja Dąbrowa Górnicza

Napisz Do mnie!

Z chęcią dowiem się czegoś więcej.

Podaj proszę najważniejsze informacje na temat skąd jesteś, jakiego typu zdjęcia potrzebujesz, gdzie będziesz je używał i kiedy dysponujesz wolnym czasem, a ja postaram się przesłać swoją ofertę.

Instagram - zapraszam do śledzenia!

Jako Fotograf Ślubny pracuję na terenie całej Polski. najczęściej w woj. Śląskim, Dolnośląskim i Małopolskim. Często odwiedzam takie miasta jak: Katowice, Gliwice, Częstochowa, Sosnowiec, Zabrze, Bytom, Chorzów, Żory, Rybnik, Tychy, Cieszyn, Bielsko-Biała, Jaworzno, Ruda Śląska, Dąbrowa Górnicza. Z chęcią odwiedzę Twoje miasto by wykonać zdjęcia ślubne, bądź zdjęcia rodzinne.