Sesja wizerunkowa Chorzów

Sesja wizerunkowa Chorzów

Każda firma i usługodawca nie jest dziś w stanie dobrze funkcjonować bez obecności w internecie i social mediach. Świat się zmienił i obecność w sieci jest niemalże obowiązkowa. Dobry wizerunek to dziś podstawa. Sesja wizerunkowa ma na celu stworzenie zdjęć, które będą przedstawiać firmę, bądź pracowników w atrakcyjny i przyjazny sposób. W zależności od profilu Twojej działalności potrzebujesz różnych zdjęć. Jeżeli jesteś prezesem bądź dyrektorem dużej firmy i pełnisz odpowiedzialne stanowisko prawdopodobnie potrzebujesz zdjęć, które budzą zaufanie i jednocześnie pokazują profesjonalizm. Jeżeli prowadzisz lokalny biznes polegający np na sprzedaży kwiatów, wówczas zdjęcia nie muszą być oficjalne i lepiej sprawdza się fotografię pokazującą Twoją pasję do swojej pracy. Warto również podkreślić, że wizerunek nie wykorzystujemy tylko do celów zawodowych. To jak inni postrzegają nas na social mediach również wpływa na wiele aspektów, które przekładają się następnie na relacje w normalnym życiu.

Sesja wizerunkowa Chorzów - sesja portretowa

Sesja biznesowa Chorzów - dobry wizerunek w sieci


Zanim zrobię Ci zdjęcia wizerunkowe chciałbym zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów o których należy porozmawiać przed sesją. Po pierwsze daj proszę znać do jakich celów potrzebujesz zdjęcia i gdzie będą wykorzystywane. Pomoże to nam odpowiednio zaplanować przebieg sesji. Będę również w stanie pomóc jeżeli chodzi o kolory i garderobę. Daj znać jak dużą ilością dysponujesz. Będę miał wstępny zarys czy zdjęcia powinny być wykonane szybko, czy możemy poświęcić więcej czasu na kreację i odpowiednie ustawianie np. światła i scenerii. Zdarza się, że na wykonanie portretu mam do 10 minut, ponieważ tyle czasu są w stanie wygospodarować pracownicy w ciągu swojego dnia pracy w biurze. Oczywiście tyle czasu jak najbardziej mi wystarczy by wykonać dobre zdjęcie. Na pewno przed zdjęciami porozmawiamy również o lokalizacji. Istnieje tu wiele możliwości, zdjęcia w biurze firmy, na powietrzu, sesja w wynajętym apartamencie, odpowiednim do tematu zdjęć. Zdjęcia pracowników na hali produkcyjnej itd. Z chęcią dowiem się jakiego typu zdjęć potrzebujesz, bądź byłyby przydatne i mogą pozytywnie wpływać na postrzeganie Ciebie i Twojej firmy.

Sesja wizerunkowa Chorzów fitness

Chorzów - Sesja biznesowo-wizerunkowa - co trzeba wiedzieć?


W trakcie sesji o wszystkie techniczne sprawy dbam ja. Z Twojej strony potrzebuję jedynie zaangażowanie i dobre nastawienie. Zdaję sobie sprawę, że nie wszyscy mogą lubić być fotografowanymi. Jestem tu jednak po to by stworzyć dla Ciebie świetne zdjęcia, które będą Twoją wizytówką i będą Cię reprezentowały czy to w życiu zawodowym, czy prywatnym. Daj proszę znać kiedy jesteś dostępny i kiedy chciałbyś wykonać sesję wizerunkową. Jestem pewny, że uda nam się znaleźć odpowiedni termin, miejsce i czas.

Wizerunkowa sesja Chorzów

Fotograficzna sesja indywidualna Chorzów


Indywidualna sesja portretowa w Chorzowie, to świetny pomysł na prezent dla siebie bądź Twoich najbliższych. Jest wiele powodów dla których warto dbać o swój wizerunek i wykonywać sobie zdjęcia. Oczywiście w dobie telefonów komórkowych jesteśmy w stanie niemal błyskawicznie wykonać sobie selfie. Jestem jest ciągle duża przepaść miedzy zdjęciem z telefonu a zdjęciem wykonanym przez fotografa portretowego z doświadczeniem. Dobry portret to coś więcej niż po prostu zwykłe zdjęcie. To światło, spojrzenie, emocje, kolor, klimat. Myślę, że nie trzeba dodawać ze po latach nasze zdjęcia nabierają wartości. Dobrze jest więc mieć profesjonalnie wykonane portrety z różnych etapów w życiu. To niesamowita pamiątka nie tylko dla Ciebie ale także dla Twojej rodziny. Zapraszam Cię do pooglądania poniżej mojego portretowego portfolio. Nie mogę się doczekać by zrobić zdjęcia również Tobie.

Chorzów fotograficzna sesja wizerunkowa
Indywidualna sesja fotograficzna Chorzów

Napisz Do mnie!

Z chęcią dowiem się czegoś więcej.

Podaj proszę najważniejsze informacje na temat skąd jesteś, jakiego typu zdjęcia potrzebujesz, gdzie będziesz je używał i kiedy dysponujesz wolnym czasem, a ja postaram się przesłać swoją ofertę.

Instagram - zapraszam do śledzenia!

Jako Fotograf Ślubny pracuję na terenie całej Polski. najczęściej w woj. Śląskim, Dolnośląskim i Małopolskim. Często odwiedzam takie miasta jak: Katowice, Gliwice, Częstochowa, Sosnowiec, Zabrze, Bytom, Chorzów, Żory, Rybnik, Tychy, Cieszyn, Bielsko-Biała, Jaworzno, Ruda Śląska, Dąbrowa Górnicza. Z chęcią odwiedzę Twoje miasto by wykonać zdjęcia ślubne, bądź zdjęcia rodzinne.