Sesja wizerunkowa Rybnik

Sesja wizerunkowa Rybnik

Wizerunek w dzisiejszym świecie to podstawa. Bez względu co robimy, to jak wyglądamy i się prezentujemy przekłada się na wiele aspektów w naszym życiu. Sesja wizerunkowa w Rybniku ma na celu stworzyć zdjęcia, które pomogą Ci osiągnąć zamierzony cel. Być może potrzebujesz nowych zdjęć prezentujących Ciebie i Twoją firmę, oraz Twoich pracowników. Być może prowadzisz działalność w której masz ciągły kontakt z klientem i potrzebujesz zmienić to jak jesteś postrzegany przez klientów. Być może jesteś artystą, instruktorem, freelancerem i Twoja osoba to Twój biznes. To jak widzą Cię Twoi klienci, fani itd przekłada się na sprzedaż. Jak widać jest wiele powodów dla których powinniśmy dbać o wizerunek. Jako fotograf staram się stworzyć takie zdjęcia, by jak najlepiej opisywały to co robisz i jednocześnie prezentowały Cię w ciekawy, atrakcyjny sposób. Chcę stworzyć fotografie, które będą Twoją wizytówką na następne lata.

Fotografia wizerunkowa Rybnik

Fotografia wizerunkowa Rybnik


Aby najlepiej zaprezentować siebie na fotografiach i stworzyć pożądany wizerunek, należy wcześniej zastanowić się nad kilkoma aspektami. Po pierwsze, kto będzie odbiorcą, po drugie, gdzie będą publikowane zdjęcia. Czy ma to być internet i social media, czy również praca, i druk? Warto też zastanowić się nad efektem jaki zdjęcia mają wywołać. Czy mają zachęcić do wzięcia udziału np. w organizowanych szkoleniach, wzbudzić zaufanie, bądź zachęcić do kontaktu itd. Przed sesją zawsze staram się ustalić wszystkie niezbędne szczegóły tak, by zdjęcia które powstaną spełniały Twoje oczekiwania.

Sesja fotograficzna fitness Rybnik

Rybnik - Zdjęcia biznesowe - co warto wiedzieć?


Sesja biznesowa przeważnie ma miejsce w siedzibie firmy, gdzie najczęściej można spotkać wszystkich ważnych pracowników, których warto uwiecznić na zdjęciach. Przed sesją dobrze jest poinformować fotografowane osoby o planowanych zdjęciach, tak by wszyscy pracownicy mogli się odpowiednio przygotować. W zależności od ilości czasu którym będziemy dysponować na zdjęcia, sesja będzie przebiegała w sposób by w jak najmniejszym stopniu zaburzała działanie i funkcjonowanie firmy. Po przygotowaniu miejsca i ustawienia światła będzie potrzebne średnio 10 minut na osobę by wykonać założone zdjęcia. Z chęcią umówię się na spotkanie by omówić szczegóły. Daj proszę znać kiedy dysponujecie czasem by wykonać zdjęcia biznesowe.

Fotograficzna sesja wizerunkowa Rybnik

Fotograficzna sesja indywidualna Rybnik


Wizerunek to nie tylko zdjęcia korporacyjne, czy biznesowe. Praktycznie na każdej stronie internetowej jest możliwość posiadania swojego profilu. W social media również to czym się wyróżniamy to nasz wizerunek. Dlatego warto wykonać sobie indywidualną sesję fotograficzną w Rybniku by dysponować zdjęciami, które następnie będzie można wykorzystać w sieci do zaprezentowania siebie. Jest to również niesamowita pamiątka na lata. Profesjonalne zdjęcia portretowe ciągle różnią się od zdjęć, które wykonujemy telefonami. Odpowiednia poza, światło, kompozycja, plus doświadczenie fotografa skutkują ze zdjęcia wyróżniają się na tle innych. Zapraszam do pooglądania portretowych zdjęć, które wykonałem w przeszłości. Jeżeli również chcesz wykonać sobie podobne zdjęcia daj proszę znać. Z chęcią wykonam portrety dla Ciebie, bądź dla osoby której sprezentujesz fotograficzną sesję portretową.

Indywidualna sesja fotograficzna Rybnik
Portretowa sesja fotograficzna Rybnik

Napisz Do mnie!

Z chęcią dowiem się czegoś więcej.

Podaj proszę najważniejsze informacje na temat skąd jesteś, jakiego typu zdjęcia potrzebujesz, gdzie będziesz je używał i kiedy dysponujesz wolnym czasem, a ja postaram się przesłać swoją ofertę.

Instagram - zapraszam do śledzenia!

Jako Fotograf Ślubny pracuję na terenie całej Polski. najczęściej w woj. Śląskim, Dolnośląskim i Małopolskim. Często odwiedzam takie miasta jak: Katowice, Gliwice, Częstochowa, Sosnowiec, Zabrze, Bytom, Chorzów, Żory, Rybnik, Tychy, Cieszyn, Bielsko-Biała, Jaworzno, Ruda Śląska, Dąbrowa Górnicza. Z chęcią odwiedzę Twoje miasto by wykonać zdjęcia ślubne, bądź zdjęcia rodzinne.