Sesja wizerunkowa Zabrze

Sesja wizerunkowa Zabrze

Bez względu na to czym zajmuje się Twoja firma, bądź jakie usługi świadczysz, wizerunek odgrywa bardzo ważną role. Sesja wizerunkowa, bez wątpienia wpłynie pozytywnie na to jak postrzegają Cię klienci z Zabrza i okolicy. Prezentacja wizerunku w sieci jest dziś nie tylko porządna, ale wręcz obowiązkowa. Klienci chcą wiedzieć o nas więcej zanim kupią nasz produkt, bądź skorzystają z naszych usług. Dlatego zadbanie o odpowiedni wizerunek jest bardzo ważne.

Sesja wizerunkowa wykonana przed doświadczonego fotografa przebiegnie w bardzo miłej atmosferze, w której będąc fotografowanym nie będziesz się stresował. Zdjęcia, które powstaną będą spełniać swoje zadanie, przedstawiając Ciebie i Twoją firmę w atrakcyjny, ciekawy i interesujący sposób.

Sesja wizerunkowa Zabrze. Sesja muzyczna

Wizerunek w sieci - profesjonalna sesja biznesowa


Przed wykonaniem sesji biznesowej i zdjęć wizerunkowych najważniejszą rzeczą jest przedyskutowanie z fotografem dokładnego celu wykonania zdjęć, oraz wszystkich ważnych szczegółów. Istotne jest również, gdzie prezentowane będą zdjęcia, w jakiej formie, do jakich klientów mają dotrzeć i jaki efekt mają osiągnąć.

Następnie wybierzemy miejsce na sesję. Nie musi to zawsze być studio. Często wykonanie zdjęć w lokalizacji firmy, bądź w przestrzeni publicznej jest dużo lepszym pomysłem. Ważna jest jednak spójność z naszymi założeniami i efektem jaki mają osiągnąć zdjęcia. Jeżeli jesteś muzykiem, warto pomyśleć o klimatycznej sesji w której światłocienie nadadzą ciekawy charakter. Jeżeli produkujesz w branży finansowej, i zdjęcie będzie prezentowało Cię zachęcając do biznesowych spotkać na najwyższym poziomie, wtedy bardziej oficjalne zdjęcie będzie wskazane. Jeżeli jesteś szalonym fryzjerem i wykonujesz zwariowane fryzury młodym ludziom, warto wtedy zrobić lifestylową sesję w swoim zakładzie na luzie z dużą ilością energii i śmiechu. Jeżeli jesteś modelką i potrzebujesz nowych zdjęć, które następnie będą Cię prezentowały i dzięki którym pozyskasz zlecenia, wtedy skupimy się na aspektach które są porządane przed Twoich zleceniodawców. Jak widzisz To jakie zdjęcia będą najlepsze dla Ciebie zależy od wielu czynników. Jestem tu by Ci pomóc i przedstawić Twój wizerunek w atrakcyjny sposób.

Sesja fotograficzna, Instruktor sportowy Zabrze

Zabrze - Sesja wizerunkowa - jak się przygotować?


Dobre nastawienie to podstawa! Zdaje sobie sprawę, że nie wszyscy przepadają za zdjęciami i nie codziennie bierzemy udział w biznesowej sesji komercyjnej, czy sesji wizerunkowej. Nie dla wszystkich musi być to komfortowa sytuacja. Jednak jestem tu po to by pomoc i stworzyć dla Ciebie świetne zdjęcia. Dlatego dołożę wszelkich starać by sesja przebiegała na luzie, bez presji i była świetnym doświadczeniem. A efekt przerósł Twoje oczekiwania.

W zależności od tego gdzie dokładnie będziemy robić zdjęcia spróbuję zasugerować jakie kolory garderoby mogłyby być wskazane i czego zdecydowanie powinniśmy unikać.

Rekwizyty - o ile nie są integralną częścią biznesu, który reprezentujesz i nie mają istotnego wkładu w zdjęcia, stosujemy zasadę mniej znaczy więcej.

Gotowy na wizerunkową sesję? Świetnie! Daj znać jakiego typu zdjęcia potrzebujesz. Na kiedy chcesz by zdjęcia były gotowe, oraz kiedy dysponujesz czasem na sesję. Na pewno uda nam się znaleźć odpowiedni dzień i czas by stworzyć świetne zdjęcia.

Instruktorka fitness Zabrze

Fotograficzna sesja indywidualna Zabrze


Być może potrzebujesz zdjęć, które mają odświeżyć Twój wizerunek w social mediach. Chcesz dodać świeżości swoim zdjęciom, Być może zmieniłaś kolor włosów i zdjęcia które posiadasz nie są już aktualne, bądź zaczęłaś nosić okulary itd. Jest wiele powodów dla których warto wykonać sobie od czasu do czasu indywidualna sesję fotograficzną. Mimo, że każdy ma dziś telefon i mamy możliwość robić sobie selfie kiedy tylko chcemy, to nic nie zastąpi profesjonalnego fotografa. Znajomość fotograficznych aspektów, panowanie nad światłem, dobra kompozycja zdjęcia to istotne kwestie spadające się na końcowy efekt. Nie trzeba myślę dodawać, że takie zdjęcia to cudowna pamiątka na całe życie. Czas pędzi w jedną stronę i nie da się do zatrzymać. Możemy jednak zatrzymać nasze piękno na fotografiach. Zapraszam do pooglądania mojego portfolio portretowego, które w tym przypadku prezentuje zdjęcia z wielu indywidualnych sesji, które można użyć w Social mediach, jak Facebook, Instagram czy nawet LinkedIn.

Indywidualna sesja fotograficzna Zabrze
Indywidualna sesja fotograficzna Zabrze

Napisz Do mnie!

Z chęcią dowiem się czegoś więcej.

Podaj proszę najważniejsze informacje na temat skąd jesteś, jakiego typu zdjęcia potrzebujesz, gdzie będziesz je używał i kiedy dysponujesz wolnym czasem, a ja postaram się przesłać swoją ofertę.

Instagram - zapraszam do śledzenia!

Jako Fotograf Ślubny pracuję na terenie całej Polski. najczęściej w woj. Śląskim, Dolnośląskim i Małopolskim. Często odwiedzam takie miasta jak: Katowice, Gliwice, Częstochowa, Sosnowiec, Zabrze, Bytom, Chorzów, Żory, Rybnik, Tychy, Cieszyn, Bielsko-Biała, Jaworzno, Ruda Śląska, Dąbrowa Górnicza. Z chęcią odwiedzę Twoje miasto by wykonać zdjęcia ślubne, bądź zdjęcia rodzinne.