Sesja wizerunkowa Gliwice

Sesja wizerunkowa Gliwice

Zdjęcia wizerunkowe to niezwykle istotny element przy prezentacji nas samych, bądź naszej firmy. Dobry wizerunek sprzyja budowaniu relacji z naszymi klientami. To jak jesteśmy postrzegani przez innych często przekłada się na sprzedaż usług i produktów. Warto jest więc prezentować się w sieci jak również social mediach jak najlepiej. Sesja wizerunkowa ma za zadanie stworzyć zdjęcia, które będą wizytówką Twoją bądź Twojej firmy. Jest wiele sposobów by wykonać świetne zdjęcia. Mogą to być zdjęcia bardziej oficjalne, które świetne sprawdzają się w przypadku odpowiedzialnych stanowisk. Zdjęcia mogą zostać również wykonane w sposób lifestylowy, prezentując nas w mniej oficjalnej postawie, skracając dzięki temu dystans między odbiorcą. Sesja wizerunkowa może również posiadać formę reportażu, która prezentuje działalność firmy i pracowników. Są to bardzo porządane zdjęcia, szczególnie przez artystów, bądź osoby prowadzące działalności rzemieślnicze. Z chęcią dowiem się czym się zajmujesz i pomogę stworzyć zdjęcia, które będą wizytówką Twoją i Twojej działalności.

Fotografia wizerunkowa Gliwice

Fotografia wizerunkowa Gliwice


To jak najlepiej zaprezentować nasz wizerunek często zależy od grupy docelowej, jak również miejsc w którym bedą używane nasze zdjęcia. Dlatego, przed każdą sesją wizerunkową ustalam wstępny plan i pomysł na zdjęcia, tak by jak najlepiej był dopasowany do Twoich potrzeb. Miejsce i klimat zdjeć również ma znaczenie. Dlatego rozważymy jakie mam możliwości i spróbujemy dobrać najlepszą możliwą lokalizację. Zdarza się, że zdjęcia biznesowe pracowników musimy wykonać pod presją czasu i w lokalizacji firmy. W tym przypadku również można stworzyć zdjęcia, które będą użyteczne dla firmy. Szczególnie przy prezentacji zespołu, bądź struktury firmy. Fotografia wizerunkowa to nie tylko jednak zdjęcia związane z naszą pracą. Zdjęć potrzebujemy praktycznie wszędzie, gdzie mamy do czynienia z prezentacją siebie. Zaczynając od portali takich jak Facebook, instagram, LinkedIn, twitter a kończąc praktycznie na każdej stronie na której mamy swój profil i prezentujemy siebie.

sesja fotograficzna fitness gliwice

Gliwice - Zdjęcia wizerunkowe - co warto wiedzieć?


Przygotowując się do zdjęć, które będą prezentowały Twój wizerunek zadbaj o kilka istotnych rzeczy, które sprawią, że będziesz wyglądać jeszcze atrakcyjniej. Odpowiedni makijaż, zadbane włosy, dobrze przycięta broda. Kwestia ubioru również nie powinna być lekceważona. Garnitur, garsonka, wyprasowana koszula, dobrze dobrane kolory, W przypadku sesji bardziej na luzie również zadbajmy by odzież była wyprasowana i spójna ze sobą. Oczywiście nie trzeba od razu projektować nowych ubrań u projektanta, specjalnie na sesję. Chodzi mi bardziej o ogólne przygotowanie się i zadbanie o podstawowe detale. Szkoda by np pogięta marynarka sprawiała, że zdjęcie nie będzie Ci się podobać. Oczywiście wszystkie kwestie poruszymy przed sesją. Jeżeli masz pytania, bądź chcesz umówić się na zdjęcia to napisz do mnie a ja postaram się przesłać swoją ofertę i zaproponuję termin.

Sesja fotograficzna instruktor fitness Gliwice

Fotograficzna sesja indywidualna Gliwice


Portretowa sesja w Gliwicach, to świetny pomysł by wykonać zdjęcia, które zostaną z nami na zawsze. W końca nie trzeba prowadzić biznesu, czy pełnić wysokiego stanowiska, by móc zrobić sobie wizerunkowe zdjęcia. Mimo, że każdy ma dostęp do urządzeń rejestrujących obraz to mało z nas tak naprawdę posiada dobry portret przykuwający uwagę. Ciągle jest przepaść miedzy zdjęciami z telefonów a porządnie wykonanymi zdjęciami przez doświadczonego fotografa, który posiada odpowiednią wiedzę dotyczącą światła, kadrowania i potrafi uchwycić odpowiedni moment. Zdjęcia z sesji indywidualnej Mozą użyć dla naszych najbliższych jako prezent, można również uaktualnić nasz wizerunek w sieci. W końcu najwięcej emocji zawsze wzbudzają zdjęcia nas samych. Zachęcam Cię do pooglądania mojego portfolio portretowego poniżej. Pisz śmiało jeżeli również chcesz wykonać sobie profesjonalny portret. Z przyjemnością umówię się z Tobą na sesję!

Fotografia biznesowa wizerunkowa Gliwice
Indywidualna sesja fotograficzna Gliwice

Napisz Do mnie!

Z chęcią dowiem się czegoś więcej.

Podaj proszę najważniejsze informacje na temat skąd jesteś, jakiego typu zdjęcia potrzebujesz, gdzie będziesz je używał i kiedy dysponujesz wolnym czasem, a ja postaram się przesłać swoją ofertę.

Instagram - zapraszam do śledzenia!

Jako Fotograf Ślubny pracuję na terenie całej Polski. najczęściej w woj. Śląskim, Dolnośląskim i Małopolskim. Często odwiedzam takie miasta jak: Katowice, Gliwice, Częstochowa, Sosnowiec, Zabrze, Bytom, Chorzów, Żory, Rybnik, Tychy, Cieszyn, Bielsko-Biała, Jaworzno, Ruda Śląska, Dąbrowa Górnicza. Z chęcią odwiedzę Twoje miasto by wykonać zdjęcia ślubne, bądź zdjęcia rodzinne.