Fotograf ślubny Bytom

Fotograf Ślubny Bytom

Jeżeli szukasz fotografa ślubnego w Bytomiu, który posiada wieloletnie doświadczenie w fotografowaniu ślubów to świetnie trafiłeś. Nazywam się Patryk i jestem fotografem od kilkunastu lat. Fotografowałem w Europie śluby różnych kultur, zdobywając doświadczenie niezbędne do świadczenia usług dla najbardziej wymagających par, szukających fotografa, który spełni ich oczekiwania. Będzie to dla mnie niezwykła przyjemność móc towarzyszyć Ci w dniu ślubu i wykonywać dla Ciebie zdjęcia ślubne. Chciałbym przybliżyć Ci styl w jakim fotografuję śluby i opowiedzieć na czym skupiam się podczas fotografowania ceremonii ślubnej i przyjęcia weselnego.

Wierzę, ze najcenniejsze zdjęcia to te, które zostały wykonane z zaskoczenia. Nieinscenizowane momenty, prawdziwe emocje, zdjęcia które opowiadają historie dnia. Pokazują szczęście pary, radość gości i świetną zabawę podczas wesela.

Chciałbym, by zdjęcia które powstaną były dla Was cenną pamiątką na całe życie.

Fotografia Ślubna Bytom

Fotografia Ślubna Bytom - reportaż ślubny


Fotografia ślubna na przestrzeni lat zmieniła się nie do poznania. Dzisiejsza technologia i świetny sprzęt umożliwia wykonywanie zdjęć, które jeszcze kilkanaście lat temu były nie do pomyślenia. Zdecydowanie rozwinął się również reportażowy styl wykonywania zdjęć ślubnych. Sprzęt umożliwia w bardzo trudnych warunkach fotografować bez dodatkowego oświetlenia, dzięki czemu fotograf jest praktycznie niezauważony przez gości. Umożliwia to powstawanie bardzo naturalnych zdjęć, pokazujące prawdziwe emocje, radość i szczęście. Nie oznacza to oczywiście, że zdjęcia pozowane przestały mieć rację bytu. Wiele par decyduje się zarezerwować dodatkowy dzień, by pojechać na sesje fotograficzną i wykonać piękne pozowane zdjęcia w ulubionej lokalizacji. Zdarza się także, że na sesję ślubną wybieramy zagranicę i jedziemy do Paryża czy Londynu. Jeżeli lubicie pozować, nie boicie się aparatu i dobrze czujecie się przed obiektywem to warto rozważyć zaplanowanie poślubnej sesji fotograficznej. Dzięki czemu w dniu ślubu będziecie mieli więcej czasu dla gości, a fotograf będzie miał więcej okazji do wykonania reportażowych zdjęć w trakcie wesela.

Fotograf Ślubny Bytom i okolice

Bytom - Polecany Fotograf Ślubny


Który fotograf ślubny w Bytomiu jest najlepszy i najbardziej polecany? Ten, którego zdjęcia podobają Wam się najbardziej! Bez względu na to którego fotografa poleca rodzina bądź znajomi to Wy podejmujecie decyzję. Mimo, że rodzice na pewno chcą dla Was dobrze mogą mieć inny gust i polecić bądź zamówić fotografa, który pracuje w zupełnie innym stylu niż oczekujecie. Dlatego decyzję wyboru fotografa podejmijcie sami. Będziecie mieli pewność, że podjeliście świadomą decyzję. Na co zwrócić przy wyborze fotografa? Przed wszystkim spotkajcie się jeżeli jest to tylko możliwe. Zawsze staram się poświęcić tyle czasu swoim parom ile potrzebują. W końcu najważniejsze jest byście czuli się w mojej obecności dobrze. Z przyjemnością Was poznam i dowiem się czegoś więcej o Was. Mogę zagwarantować ze spotkanie przed ślubem czy to w restauracji na kawie, czy na spacerze bądź sesji narzeczeńskiej działa cuda. Znając swojego fotografa nie będziecie na niego zwracać uwagi w dniu ślubu, darząc go zaufaniem. Będziecie zajęci zabawą i spędzaniem czasu z gośćmi i rodziną, gdy ja będę robił dla Was w tym momencie cudowne zdjęcia.

Fotograf na wesele w Bytomiu

Fotograf na wesele w Bytomiu


Bytom to jedno z najbardziej śląskich miast. Ma niesamowitą historie i wiele ciekawych tradycji. W Bytomiu i okolicach znajduje się wiele urokliwych miejsc na zorganizowanie ślubu i przyjęcia weselnego. Jest również kilka bardzo klimatycznych kościołów, gdzie może odbyć się ceremonia ślubu. Bez względu na to w jakim miejscu w Bytomiu zorganizujecie swój ślub na pewno nie będziecie zawiedzeni. Lokalizacja miasta umożliwia szybkie dotarcie do najważniejszych miejsc. Przyjazd do Bytomia również nie będzie stanowił problemu dla Waszych gości. Z chęcią dowiem się jakie miejsce wybraliście na swój ślub. Jeżeli macie pytania odnoście fotografii bądź organizacji ślubu to piszcie śmiało. Z chęcią pomogę.

Bytom Fotografia Ślubna

Napisz Do mnie!

Z chęcią dowiem się czegoś więcej o Twoich ślubnych planach.

Podaj proszę najważniejsze informacje na temat Twojego wesela, a ja postaram się szybko przesłać swoją ofertę.

Więcej reportaży ślubnych

Mam nadzieję, że znajdziesz jeszcze chwilę by zapoznać się z reportażami ślubnymi które miałem przyjemność wykonać ostatnio. Z wielką ciekawością dowiem się co o nim myślisz! Mam nadzieję, że reportażowy styl w którym fotografuję to to czego szukasz.

Instagram - zapraszam do śledzenia!

Jako Fotograf Ślubny pracuję na terenie całej Polski. najczęściej w woj. Śląskim, Dolnośląskim i Małopolskim. Często odwiedzam takie miasta jak: Katowice, Gliwice, Częstochowa, Sosnowiec, Zabrze, Bytom, Chorzów, Żory, Rybnik, Tychy, Cieszyn, Bielsko-Biała, Jaworzno, Ruda Śląska, Dąbrowa Górnicza. Z chęcią odwiedzę Twoje miasto by wykonać zdjęcia ślubne, bądź zdjęcia rodzinne.