Fotograf Ślubny Sosnowiec

Fotograf Ślubny Sosnowiec

Ślub i wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu. Fotograf Ślubny który będzie dokumentował uroczystość ślubną i przyjęcie weselne w Sosnowcu powinien więc być starannie wybrany. Jest kilka ważnych aspektów, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze właściwego fotografa ślubnego. Myślę, że najważniejszą rzeczą są zdjęcia które wykonuje i styl pracy. Zdarza się, że pary błędnie dobierają fotografa, sugerując się przede wszystkim ceną. Oczywiście, cena jest również bardzo ważna i dobrze jeżeli fotograf jest atrakcyjny cenowo, ale to zdjęcia powinny być tym co powoduję, że wybieracie tego a nie innego fotografa na swój ślub. W końcu będzie tworzył dla Was pamiątkę, która zostanie z Wami do końca życia. Pamiątkę, którą w przyszłości będzie oglądała Wasza rodzina i Wasze dzieci.

Fotografia Ślubna Sosnowiec

Fotografia Ślubna Sosnowiec - reportażowa fotografia


Niezwykle istotną kwestią przy wyborze fotografa jest określenie jakiego typu zdjęcia bardziej cenicie.

Fotografia ślubna to dziedzina niezwykle kreatywna. Dlatego możecie zobaczyć zdjęcia, które przed wszystkim kładą nacisk na sesje pozowane, bądź na fotografie pokazujące piękne detale w dniu ślubu. Są też fotografowie, którzy posiadają reporterski styl i ich zdjęcia charakteryzują się głównie świetnie uchwyconymi momentami. Zdjęcia są pełne emocji, pokazują radość i szczęście, oraz świetną zabawę. Można by powiedzieć że zdjęcia te opowiadają. A jednak są uchwycone w sytuacjach niepozowanych takimi jak były. W takich warunkach jakie miały miejsce. To niezwykle wymagająca fotografia, ale doświadczony fotograf ślubny poradzi sobie nawet w najtrudniejszych warunkach. Jeżeli reportaż ślubny to to czego szukasz to zapraszam do zapoznania się z moimi zdjęciami w portfolio. Fotografuję właśnie w reporterskim stylu i większość moich zdjęć jest niepozowana. Zależy mi na prawdziwych emocjach i sytuacjach które będą miały miejsce w dniu Twojego ślubu.

Reportaż Ślubny Sosnowiec

Sosnowiec - Polecany Fotograf Ślubny


Czy fotograf na ślub, który będzie miał miejsce w Sosnowcu powinien być z okolicy? Oczywiście że nie. Na pewno jest to atut i znajomość topografii miasta pomaga w szybkim przemieszczaniu się między kościołem a salą weselną. Będąc jednak szczerym, nie ma to dużego znaczenia skąd pochodzi Wasz fotograf. Większość ślubów na których miałem przyjemność fotografować odbyło się w miejscach w których byłem pierwszy raz. Doświadczenie którym dysponuję pozwala mi szybko odnaleźć się w każdej sytuacji. Inaczej fotografuje się ślub w Londynie a inaczej w Barcelonie. Światło na Malcie również jest zupełnie inne niż w Sosnowcu. Bez względu na to gdzie fotografuję cel jest podobny. Wykonać zdjęcia, które będą ukazywały prawdziwe emocje, miłość pary, radość gości i świetną zabawę. Dlatego jeżeli szukacie doświadczonego fotografa, który bez względu na panujące warunki wykona swoją pracę na 100%, to zapraszam do kontaktu. Dajcie znać kiedy ma odbyć się Wasz ślub Prześlę Wam swoją ofertę tak szybko jak tylko będę mógł.

Fotograf na wesele Sosnowiec

Fotograf na wesele w Sosnowcu


Sosnowiec to miasto które uchodzi za jedno z bardziej zielonych na śląsku, a to za sprawą dużej ilości parków i zieleni. Które są świetnym miejscem na szybkie sesje plenerowe. Sosnowiec posiada również wiele industrialnych lokalizacji, które również mogą posłużyć za miejsce na sesję. Bez względu gdzie wykonamy sesje i jak dużo czasu chcecie na nią poświęcić to cel jest jeden. Piękne zdjęcia, na których Wasze emocje i miłość jest najważniejsza. Reszta to tak naprawdę dodatek do Waszej miłości. Po latach, gdy będziecie oglądać fotografię nie będziecie zwracać uwagi na tło zdjęcia, a to w jaki sposób na siebie patrzycie, jak się przytulacie, bądź wspólnie śmiejecie. Jeżeli masz pytania odnośnie ślubu, bądź mógłbym jakoś pomóc to pytaj śmiało.

Fotografia Ślubna Sosnowiec

Napisz Do mnie!

Z chęcią dowiem się czegoś więcej o Twoich ślubnych planach.

Podaj proszę kilka informacji na temat Twojego wesela, a ja postaram się szybko przesłać swoją ofertę.

Więcej reportaży ślubnych

Mam nadzieję, że znajdziesz jeszcze chwilę by zapoznać się z reportażami ślubnymi które wykonałem ostatnio, i które prezentują styl w jakim fotografuję. Z wielką ciekawością dowiem się co o nim myślisz!

Instagram - zapraszam do śledzenia!

Jako Fotograf Ślubny pracuję na terenie całej Polski. najczęściej w woj. Śląskim, Dolnośląskim i Małopolskim. Często odwiedzam takie miasta jak: Katowice, Gliwice, Częstochowa, Sosnowiec, Zabrze, Bytom, Chorzów, Żory, Rybnik, Tychy, Cieszyn, Bielsko-Biała, Jaworzno, Ruda Śląska, Dąbrowa Górnicza. Z chęcią odwiedzę Twoje miasto by wykonać zdjęcia ślubne, bądź zdjęcia rodzinne.