Fotograf Ślubny Żory

Fotograf Ślubny Żory

Jako Fotograf Ślubny który urodził i wychował się w Żorach miałem wielokrotnie możliwość fotografować śluby i przyjęcia weselne w tym urokliwym śląskim miasteczku. Jeżeli organizujecie swój ślub w Żorach bądź okolicy to na pewno będziecie potrzebować również fotografa ślubnego, który wykona piękne zdjęcia. Doświadczenie które udało mi się zdobyć zarówno w kraju jak i za granicą będzie bardzo przydatne, by pamiątka którą mam dla Was stworzyć była na najwyższym poziomie. Przez lata wykształciłem styl własny styl w którym fotografuję śluby. Jest on po części odpowiedzą jakie zdjęcia chciałbym otrzymać od fotografa ze swojego ślubu i jakie zdjęcia bedą dla mnie najcenniejsze. Lata pracy jako fotograf uświadomiły mi ze zdjęcia które są najcenniejsze dla par to nie te ustawiane, pozowane gdzie mimo że wyglądamy ładnie to emocje są udawane. Najcenniejsze zdjęcie to te, gdzie fotograf uchwycił emocje bez wiedzy pary, gdzie wszystko działo się spontanicznie. Gdzie na zdjęciach są prawdziwe momenty, radość, łzy szczęścia. Nie jest to łatwe zadanie, jednak z biegiem czasu tego typu zdjęcia doceniamy coraz bardziej. Nabierają również dużej wartości nie tylko dla pary młodej, ale również dla całej rodziny i potomstwa.

Fotografia Ślubna Żory

Fotografia Ślubna Żory - zdjęcia ślubne zapadające w pamięć


Każdy z nas chciałby mieć zdjęcia ze ślubu, które są wyjątkowe. Fotografia ślubna w dzisiejszych czasach oferuje wiele możliwości. Przez ostatnie lata rozwinęła się niesamowicie i praktycznie każdy fotograf ślubny wykonuje dobre technicznie zdjęcia. Jak więc wybrać fotografa na swój ślub? Z przyjemnością pomogę zwrócić uwagę na istotne kwestie.

Zadajcie sobie proszę pytanie co najbardziej podoba Wam się z zdjęciach które mieliście okazję oglądać? Czy jest to lokalizacja gdzie zostało zrobione zdjęcie, czy są to emocje pary na zdjęciu, czy jest to moment który został uchwycony. To dobry początek, by uświadomić sobie co się dla nas liczy najbardziej. Na tej podstawie warto przeglądnąć portfolio fotografa i zastanowić się czy robi tego tylu zdjęcia. Przeglądając moje portfolio ślubne na pewno zauważysz, że większość zdjęć które pokazuję są niepozowane. Przedstawiają sytuacje które nie zostały wykreowane, a uchwycone takimi jakimi były. Nie miałem wpływu jaki jest kolor ścian, jak wysoko jest sufit, jakie światło jest w pomieszczeniu itd. To na co mam wpływ to moment w którym wykonuje zdjęcie. Chciałbym by zdjęcia które odetnie dostaniecie opowiadały historię Waszego dnia i przywoływały wspomnienia z sytuacji które faktycznie miały miejsce. Oczywiście wykonuję również sesje pozowane jeżeli sobie tego życzycie, staram się wtedy jednak jak najbardziej stworzyć atmosferę by powstałe zdjęcia były możliwie jak najmniej pozowane i jak najbardziej naturalne.

Fotograf Ślubny Żory

Żory - Polecany Fotograf Ślubny


Polecany fotograf ślubny w Żorach na pewno miał okazję fotografować we wszystkich okolicznych domach weselnych. Znajomość lokalizacji na pewno jest przydatna i potrafi ułatwić fotografowanie i wyobrażenie sobie sytuacji, które będziemy fotografować. Jednak myślę, że nie należy przewartościowywać tego faktu. Mimo, że urodziłem się w Żorach większość swoich ślubów fotografowałem za granicą i w innych częściach kraju. Bardzo często fotografowałem w miejscach w których miałem przyjemność być pierwszy raz. Doświadczenie które posiadam pozwala mi maksymalnie wykorzystać warunki które zastaję w momencie przybycia na miejsce. Jestem fotografem ślubnym który fotografuję w reportażowym stylu, nie kreuję sytuacji a raczej wykorzystuję to co jest obecne. Dzięki temu moja pary mają pewność, że fotograf nie będzie dyrygentem na weselu i nie będzie inscenizował scen. Jeżeli szukasz fotografa, który uwielbia fotografować i przebywać wśród ludzi to zapraszam do kontaktu. Napisz mi o swoich ślubnych planach a ja postaram się przesłać swoją ofertę możliwie szybko.

Fotograf na wesele w Żorach

Fotograf na wesele w Żorach


Uwielbiam fotografować w Żorach z wielu przyczyn. Po pierwsze to bardzo urokliwe miasto, po drugie wszędzie jest blisko. Po trzecie Znajduje się w okolicy wiele interesujących miejsc na plerez w dniu ślubu. Bez względu na to jednak gdzie odbędzie się Wasz ślub poświęćcie chwilę na spotkanie z fotografem przed ślubem czy to w miejscu wesela czy w jakimś innym miejscu. Fotograf będzie w stanie pomóc podjąć decyzje np w takich kwestiach gdzie lepiej ustawić stół pary młodej na sali, bądź o której godzinie zaplanować tort czy pierwszy taniec. W jakim miejscu pod kościołem najlepiej przeprowadzić życzenia itd. Po za tym zaufanie które zbudujecie z fotografem przed ślubem jest bezcenne. Dzięki niemu fotograf nie będzie dla Was już obcą osobą i na weselu będziecie czuli się swobodnie, nie zwracając uwagi czy jesteście w danym momencie fotografowani.

Reportaż ślubny, Fotograf weselny Żory

Napisz Do mnie!

Z chęcią dowiem się czegoś więcej o Twoich ślubnych planach.

Podaj proszę najważniejsze informacje na temat Twojego wesela, a ja postaram się szybko przesłać swoją ofertę.

Więcej reportaży ślubnych

Mam nadzieję, że znajdziesz jeszcze chwilę by zapoznać się z reportażami ślubnymi które wykonałem ostatnio. Z wielką ciekawością dowiem się co o nim myślisz! Mam nadzieję, że reportażowy styl to to czego szukasz.

Instagram - zapraszam do śledzenia!

Jako Fotograf Ślubny pracuję na terenie całej Polski. najczęściej w woj. Śląskim, Dolnośląskim i Małopolskim. Często odwiedzam takie miasta jak: Katowice, Gliwice, Częstochowa, Sosnowiec, Zabrze, Bytom, Chorzów, Żory, Rybnik, Tychy, Cieszyn, Bielsko-Biała, Jaworzno, Ruda Śląska, Dąbrowa Górnicza. Z chęcią odwiedzę Twoje miasto by wykonać zdjęcia ślubne, bądź zdjęcia rodzinne.