Fotograf Ślubny Cieszyn

Fotograf Ślubny Cieszyn

Przygotowania do ślubu i wesela przeważnie zaczynają się od wybrania miejsca, gdzie odbędzie się wesele. Często Fotograf Ślubny jest następny w kolejności. Nie bez powodu istnieje powiedzenie, że tort zostanie zjedzony, sukienka zużyta, goście rozjadą się do domów, a to co zostanie to zdjęcia ślubne. Dzień ślubu to ważne wydarzenie w naszym życiu, dlatego dobrze jest zadbać o właściwą dokumentacje ceremonii ślubnej i przyjęcia weselnego. Przy wyborze fotografa na ślub warto dowiedzieć się czegoś więcej o ślubnej fotografii i sposobach pracy fotografów. W końcu nie każdy musi interesować się fotografią i orientować się w obecnych trendach.

Kluczowe jest odpowiedzenie sobie na pytanie jakiego tylu zdjęcia się Wam podobają i przykuwają Waszą uwagę? Jakiego typu zdjęcia chcielibyście otrzymać z Wszego dnia ślubu?

Fotografia Ślubna Cieszyn

Fotografia Ślubna Cieszyn - najpiękniejsze zdjęcia ślubne


Fotografia ślubna to subiektywna dziedzina, dlatego to Wy decydujecie które zdjęcia ślubne są najpiękniejsze. Wykonując zdjęcia na ślubie staram się stworzyć piękną pamiątkę dla swojej pary. Wiem, że zdjęcia te przetrwają wiele lat i są istotną częścią historii każdej rodziny. Dlatego nie ma tu miejsca na kompromisy. Fotograf który będzie wykonywał zdjęcia na Waszym ślubie musi być wybrany świadomie. Pooglądajcie wnikliwie portfolio ślubne i odpowiedzcie na pytanie co najbardziej podoba Wam się w jego zdjęciach. Czy są to ustawiane pozy, czy może wyśmienite zdjęcia detali i ozdób ślubnych? A może podoba Wam się umiejętność uchwycenia chwili i sfotografowania odpowiedniego momentu? To wszystko na duże znaczenie. Jeżeli nie lubicie pozować to nie do końca dobrym wyborem będzie fotograf skupiający się na kreowanych sesjach ślubnych. Jeżeli natomiast organizujecie ślub w stylu np rustykalnym to warto zatrudnić fotografa który to doceni i będzie w stanie odpowiednio pokazać to za pomocą zdjęć. Być może zależy Wam na udokumentowaniu Waszego dnia w sposób jak najmniej narzucający się, w tym przypadku fotograf reportażysta będzie najlepszym wyborem. Sprawdź moje portfolio i spróbuj odpowiedzieć w jakim stylu wykonuję zdjęcia ślubne. Mam nadzieję, że przypadną Ci do gustu.

Fotografia Ślubna Cieszyn

Cieszyn - Polecany Fotograf Ślubny


Gdy już wiesz jakiego typu zdjęcia chciałbyś mieć ze swojego ślubu, następnym etapem jest kontakt z wybranym fotografem. To niezwykle istotna kwestia. To jakie relacje macie ze swoim fotografem ślubnym przekłada się na zdjęcia. Jeżeli ufacie swojemu fotografowi i czujecie się z jego obecności dobrze to możecie mieć pewność, że zdjęcia które otrzymacie będą naturalne, pełne radości, emocji i szczęścia. Zaufanie którym darzycie swojego fotografa udziela się również gościom i najbliższej rodzinie. Dzięki czemu oni też traktują fotografa nie jak intruza na weselu a " swoją " osobę. Powoduje to, że takie momenty jak pierwszy taniec, podziękowania dla rodziców, życzenia, błogosławieństwo są pełne emocji. Dlatego gorąco zachęcam do spotkania się i porozmawiania o Waszym dniu. Jeżeli nie mamy możliwości spotkać się osobiście to rozmowa przez Skype również pozwoli nam się lepiej poznać i jest bardzo pożądana. Daj proszę znać kiedy planujecie swój ślub i jak chcielibyście by wyglądał. Postaram się przesłać swoją ofertę tak szybko jak to możliwe.

Fotograf na wesele Cieszyn

Fotograf na wesele w Cieszynie


Cieszyn to piękne miasto z tradycjami. Ślub w tym mieście to wyjątkowe wydarzenie nie tylko dla Pary ale i odwiedzających gości. Jest wiele świetnych miejsc w Cieszynie i okolicach na zorganizowanie przyjęcia weselnego. To jakie wybierzecie zależy głównie ot tego na ile osób planujecie swoje wesele, czy zamierzacie brać ślub kościelny, oraz w jakim stylu planujecie swój ślub. Jeżeli macie pytania odnośnie zdjęć ślubnych bądź innych tematów związanych z organizacją ślubu to piszcie śmiało. Z chęcią odpowiem i doradzę w ślubnych kwestiach.

Fotografia Ślubna Cieszyn, reportaż ślubny

Napisz Do mnie!

Z chęcią dowiem się czegoś więcej o Twoich ślubnych planach.

Podaj proszę najważniejsze informacje na temat Twojego wesela, a ja postaram się szybko przesłać swoją ofertę.

Więcej reportaży ślubnych

Mam nadzieję, że znajdziesz jeszcze chwilę by zapoznać się z reportażami ślubnymi które wykonałem ostatnio. Z wielką ciekawością dowiem się co o nim myślisz! Mam nadzieję, że reportażowy styl w którym fotografuję to to czego szukasz.

Instagram - zapraszam do śledzenia!

Jako Fotograf Ślubny pracuję na terenie całej Polski. najczęściej w woj. Śląskim, Dolnośląskim i Małopolskim. Często odwiedzam takie miasta jak: Katowice, Gliwice, Częstochowa, Sosnowiec, Zabrze, Bytom, Chorzów, Żory, Rybnik, Tychy, Cieszyn, Bielsko-Biała, Jaworzno, Ruda Śląska, Dąbrowa Górnicza. Z chęcią odwiedzę Twoje miasto by wykonać zdjęcia ślubne, bądź zdjęcia rodzinne.