Fotograf Ślubny Tychy

Fotograf ślubny który posiada duże doświadczenie w fotografowaniu ślubów to na pewno ważny element każdego ślubu i wesela w Tychach. Organizując ślub wszyscy chcemy by zdjęcia które powstaną były cudowne i pokazywały szczęście młodej pary i wyśmienitą zabawę gości. Wybór fotografa nie należy jednak do najprostszych. Fotografia ślubna to dziedzina niezwykle popularna i wielu fotografów wykonuje niesamowite zdjęcia, gdzie jakość jest perfekcyjna. Czym więc kierować się przy wyborze fotografa ślubnego? Przed wszystkim warto odpowiedzieć sobie na pytanie co podoba Wam się w fotografiach ślubnych i jakie zdjęcia chcielibyście mieć z własnego ślubu. Wielu fotografów wykonuje prześliczne portrety ślubne, ale niekoniecznie potrafią dobrze opowiedzieć dzień ślubu. Z kolei inni wyśmienicie łapią momenty i chwile radości i szczęścia, nie skupiając się na sesjach pozowanych i fotografii w której kreuje się zdjęcie zamiast łapać chwile. Oczywiście są fotografowie którzy potrafią wykonać zarówno piękny portret jak i opowiedzieć historię, jednak dobrze byście wiedzieli na czym zależy Wam bardziej. Na jakich umiejętnościach fotografa ślubnego wolicie się skupić i które z nich są dla Was bardziej cenne.

Fotografia Ślubna Tychy

Fotografia Ślubna Tychy - reportaż czy sesja pozowana?


Fotografia ślubna której prym wiodą niepozowane zdjęcia ślubne często nazywana jest reportażem. To bardzo wymagająca umiejętność i która potrzebuje wielu lat by ja wyszkolić do mistrzowskiego poziomu. Gdy przeglądasz zdjęcia ślubne spróbuj sobie odpowiedzieć: czy to zdjęcie było ustawiane czy fotograf uchwycił moment? Po chwili będziesz wiedział, czy fotograf którego chcesz wybrać jest bardziej reportażystą, czy jednak preferuje ustawiane zdjęcia. Oczywiście nie ma nic złego w ustawianych pięknych, pozowanych zdjęciach. Takie zdjęcia również warto wykonać, gdy będzie taka możliwość. Doświadczenie Twojego fotografa ślubnego na pewno się przyda, aby określić najlepszą porę w ciągu dnia by przeprowadzić sesję ślubną i wykorzystać optymalnie warunki którymi dysponujecie w dniu ślubu.

Fotograf Ślubny Tychy

Tychy - Profesjonalna Fotografia Ślubna


Niezwykle ważną kwestią przy wyborze fotografa na ślub i wesele jest zaufanie i nadawanie na wspólnych falach. Dlatego poświęć czas by poznać swojego fotografa, w końcu spędzi z Tobą i Twoją rodziną cały dzień. Fajnie byście dobrze czuli się w obecności osoby, która będzie Wam robiła mnóstwo zdjęć. Jak tylko jest to możliwe zawsze staram się spotkać ze swoimi parami przed ślubem, czasami nawet rozmowa przez Skype powoduje, że w dniu ślubu czujecie że się znamy i dużo łatwiej przyzwyczaić się Wam do bycia fotografowanym. Dlatego poświęcony czas przed ślubem na to byśmy się poznali na pewno zaprocentuje bardziej naturalnymi zdjęciami, które będą bogatsze w emocje, radość i szczęście. Wasze zaufanie do fotografa również ma bardzo pozytywny wpływ na Waszych gości, którzy prawdopodobnie będą fotografowani przeze mnie pierwszy raz. Gdy Wy czujecie się dobrze z fotografem, możecie mieć pewność, że Wasi goście również mi zaufają i nie będą czuli się skrępowani. Jako profesjonalny fotograf ślubny z kilkunastoletnim doświadczeniem nauczyłem się odnajdywać w każdej sytuacji. Jednym z priorytetów jest dla mnie również zadowolenie Waszych gości, tak by w dniu Waszego święta goście również czuli się wyjątkowo.

Fotograf na wesele w Tychach

Fotograf na wesele w Tychach


Czy fotograf ślubny musi mieszkać w Tychach by fotografować tu ślub i wesele? Oczywiście że nie. Znajomość topografii miasta na pewno jest przydatna, ale prawdę mówiąc doświadczony fotograf ślubny potrafi odnaleźć się w każdym miejscu i w każdej sytuacji. Fotografując śluby różnych kultur w różnych zakątkach świata mam odpowiednie doświadczenie by wykonać piękny reportaż ślubny w Tychach. Pochodzę ze Śląska, więc śląskie zwyczaje ślubne nie są mi obce. Jednak bez względu w jakim miejsce odbędzie się Wasz ślub bycie tam dla Was będzie przyjemnością. Jeżeli masz pytania do zapraszam do kontaktu poniżej.

Fotografia Ślubna Tychy

Napisz Do mnie!

Z chęcią dowiem się czegoś więcej o Twoich ślubnych planach.

Podaj proszę kilka informacji na temat Twojego wesela, a ja postaram się szybko przesłać swoją ofertę.

Fotograf Ślubny Tychy

Więcej reportaży ślubnych

Poniższe reportaże prezentują mój styl i podejście do fotografii ślubnej. Uwielbiam łapać momenty i ulotne chwile, by potem móc zaprezentować zdjęcia w spójnej historii ślubnej z Waszego dnia.

Instagram - zapraszam do śledzenia!

Jako Fotograf Ślubny pracuję na terenie całej Polski. najczęściej w woj. Śląskim, Dolnośląskim i Małopolskim. Często odwiedzam takie miasta jak: Katowice, Gliwice, Częstochowa, Sosnowiec, Zabrze, Bytom, Chorzów, Żory, Rybnik, Tychy, Cieszyn, Bielsko-Biała, Jaworzno, Ruda Śląska, Dąbrowa Górnicza. Z chęcią odwiedzę Twoje miasto by wykonać zdjęcia ślubne, bądź zdjęcia rodzinne.