Fotografia Ślubna Katowice

Fotograf Ślubny Katowice

Jako Fotograf Ślubny z Katowic wykonuję zdjęcia na śląskich ślubach i weselach. Dokumentując te niezwykle ważne wydarzenia dla moich par, zawsze staram się dawać z siebie maksimum, by pamiątka która powstanie w postaci albumu ślubnego, była cenną rzeczą dla całej rodziny i pokoleń. Ślub to jedno z najważniejszych momentów w życiu. Warto więc zadbać o pamiątkę na odpowiednim poziomie. Fotograf ślubny z Katowic nie musi wcale mieszkać w tym mieście, by wykonać rewelacyjne zdjęcia. Mimo że pochodzę ze śląska to praktycznie większość swoich ślubów wykonałem w innych częściach polski, bądź jak przez ostatnie lata za granicami kraju. Bardzo cieszy fakt, że pary decydując się na fotografa coraz częściej stawiają na pierwszym miejscu jakość zdjęć a następnie lokalizacje. Dziś, gdzie dojazd nie stanowi większego problemu można mieć fotografa z każdego miejsca na świecie. Oczywiście lokalny fotograf na pewno jest atutem, zna doskonale miasto, jest w stanie szybko przemieścić się np. z kościoła na sale weselną. Jednak kluczową rolą przy wyborze fotografa na swój ślub powinny odgrywać zdjęcia ślubne.

Fotografia Ślubna Katowice

Fotografia Ślubna Katowice - reportażowa fotografia


Istnieje wiele sposobów by fotografować ślub i wesele. Fotografowie posiadają różne style i mają różne podejście do robienia zdjęć. Fotografia ślubna w której głównym celem jest opowiedzenie historii za pomocą zdjęć, często nazywana jest fotograficznym reportażem ślubnym. Wszystkie zdjęcia w takim reportażu mają niepozowany charakter, fotograf stara się uchwycić momenty i cudowne chwile takimi jakimi są, w warunkach które obecnie występują. To niezwykle trudna umiejętność by być w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie i w odpowiednich chwili uchwycić niepowtarzalny moment. Jednak doświadczenie zebrane przez lata na wielu ślubach zarówno w kraju jak i zagranicą pozwala mi pracować nawet w najbardziej wymagających warunkach. Innym sposobem w jaki można fotografować ślub to skupienie się na detalach, ozdobach oraz na parze i zdjęciach pozowanych. Często zdjęcia wyglądają jak z ekskluzywnych gazet i czasopism. Oczywiście większość zdjeć jest aranżowana i pozowana, jednak taki styl i takie zdjęcia również znajdują swoich odbiorców. Przeglądając zdjęcia w moim portfolio ślubnym na pewno zauważysz ze preferuję raczej niepozowane momenty i prawdziwe chwile, niż ustawiane zdjęcia. Wolę uchwycić moment gdy sami się przytulacie nieświadomi ze Was fotografuję niż prosić Was byście się przytulili, pocałowali i " udawali ". Wierzę, że prawdziwa moc zdjęć tkwi właśnie w tych małych niepozowanych chwilach, które zostały uchwycone w najmniej oczekiwanym momencie przez fotografa.

Reportaż Ślubny Katowice, Fotograf Ślubny

Katowice - Polecany Fotograf Ślubny


Dobry fotograf ślubny to przede wszystkim taki, który potrafi sprostać oczekiwaniom pary. Każdy ślub jest inny i ważne jest by wiedzieć jakich zdjęć oczekujecie i jakie zdjęcia Wam się podobają. Dlatego zawsze staram się przed ślubem umówić się na spotkanie by na spokojnie porozmawiać o Waszych życzeniach i oczekiwaniach. Spotkanie przed ślubem jest również bardzo wskazane, ponieważ zaufanie którym obnażycie mnie w dniu ślubu jest bezcenne. Dzięki niemu będę w stanie uchwycić wszystkie wzruszające chwile a Wy będziecie czuli się dobrze w mojej obecności. Wasi rodzice, którzy oczywiście są niezwykle ważni w dniu ślubu również będą fotografowani i Wasze zaufanie do fotografa przekłada się również na ich zaufanie do mnie. Na ślubie oczywiście jestem dla Was by fotografować Wasze wspaniałe rodziny i przyjaciół. Celem jest stworzenie wspaniałej pamiątki, która zostanie z Wami na zawsze i będzie przywoływać wspomnienia z tego pięknego dnia.

Fotograf na wesele w Katowicach

Fotograf na wesele w Katowicach


Katowice to świetne miasto by zorganizować ślub i wesele. Lokalizacja Katowic powoduje, że jest miastem do którego bardzo łatwo dojechać. W pobliżu Katowic znajduje się wiele restauracji, hoteli i domów weselnych, które są w stanie sprostać wymagającym parom. Zorganizowanie ślubu marzeń nie stanowi dziś żadnego problemu i wiele profesjonalnych firm ze Śląska podejmie się organizacji. W przypadku fotografa ślubnego miejsce w którym mieszka nie jest kluczowe, ponieważ bardzo łatwo jest w stanie się przemieszczać, choć na pewno lokalizacja może być dodatkowym atutem, szczególnie jeżeli chodzi o spotkanie przed ślubem, które gdy tylko jest możliwość warto odbyć na żywo. Jest to też świetna okazja by wykonać np. zdjęcia narzeczeńskie, które będzie można wykorzystać w zaproszeniach, bądź jako dekoracja ślubna. Jeżeli organizujesz swój ślub w Katowicach i szukasz fotografa to zapraszam do kontaktu. Z przyjemnością dowiem się szczegółów odnośnie Waszego ślubu.

Fotografia Ślubna Katowice

Napisz Do mnie!

Z chęcią dowiem się czegoś więcej o Twoich ślubnych planach.

Podaj proszę najważniejsze informacje na temat Twojego wesela, a ja postaram się szybko przesłać swoją ofertę.

Więcej reportaży ślubnych

Mam nadzieję, że znajdziesz jeszcze chwilę by zapoznać się z reportażami ślubnymi które wykonałem ostatnio, i które prezentują styl w jakim fotografuję. Z wielką ciekawością dowiem się co o nim myślisz!

Instagram - zapraszam do śledzenia!

Jako Fotograf Ślubny pracuję na terenie całej Polski. najczęściej w woj. Śląskim, Dolnośląskim i Małopolskim. Często odwiedzam takie miasta jak: Katowice, Gliwice, Częstochowa, Sosnowiec, Zabrze, Bytom, Chorzów, Żory, Rybnik, Tychy, Cieszyn, Bielsko-Biała, Jaworzno, Ruda Śląska, Dąbrowa Górnicza. Z chęcią odwiedzę Twoje miasto by wykonać zdjęcia ślubne, bądź zdjęcia rodzinne.