Fotograf Ślubny Gliwice

Fotograf Ślubny Gliwice

Organizując ślub i wesele jednym z pierwszych rzeczy po ustaleniu terminu ślubu i zarezerwowaniu sali jest znalezienie fotografa ślubnego z Gliwic i okolic. Zdjęcia które powstaną mają być pamiątką na lata zarówno dla Was jak i Waszej rodziny. Dlatego warto poświęcić czas na wybranie fotografa, który spełni Wasze oczekiwania i wykona zdjęcia takie jak tego sobie życzycie. Jest wielu wyśmienitych fotografów ślubnych, którzy fotografują na bardzo wysokim, światowym poziomie. Jednak najważniejsza rzeczą, którą powinniście się kierować jest to jakie zdjęcia oczekujecie ze swojego ślubu. Przeglądnijcie dokładnie portfolio fotografa i sprawdźcie czy chcielibyście mieć podobne zdjęcia. Odpowiedzcie sobie na pytanie jakie zdjęcia najbardziej Wam się podobają i jakie umiejętności powinien mieć Wasz fotograf.

Fotograf Ślubny Gliwice

Fotografia Ślubna Gliwice - najpiękniejsze zdjęcia ślubne


Fotografia ślubna dzieli się głównie na 2 rodzaje. Zdjęcia pozowane, kreacyjne i zdjęcia naturalne, niepozowane. Jeżeli lubicie pozować, dobrze czujecie się przed aparatem, marzycie o zdjęciam jak z okładek gazet to zdecydowanie najlepszym wyborem będzie fotograf, który specjalizuje się w tego typu inscenizowanych sesjach. Jeżeli jednak zależy Wam, by fotograf był w stanie uwiecznić przebieg całego dnia w sposób interesujący i ciekawy. Bez instruowania Was i gości i ciągłego inscenizowania scen, to wybór fotografa specjalizującego się w reportażach ślubnych będzie najlepszym wyborem. Będziecie mieli pewność ze jego doświadczenie, umiejętności i czujne oko stworzy wspaniałą pamiątkę która przede wszystkim będzie opowiadała historię Waszego dnia. Nie tylko udokumentuje przebieg dnia, ale również pokaże szczęście i radość, świetną zabawę gości, atmosferę która panowała w dniu ślubu. Dodatkowo możecie mieć pewność, że fotograf reportażysta wtopi odpowiednio się w tłum gości będąc prawie niezauważonym. Po chwili goście będą go traktować jak innego gościa weselnego, który po prostu robi zdjęcia. Dzięki czemu uda się uchwycić bardziej naturalne zdjęcia na których wszyscy będą wyglądać dobrze. Zapraszam Cię do pooglądania mojego portfolio poniżej. Mam nadzieję, że zdjęcia które tam zobaczysz spodobają Ci się i styl w jakim fotografuję to to czego szukasz.

Fotografia Ślubna Gliwice

Gliwice - Polecany Fotograf Ślubny


Warto pamiętać, że często relacje które macie z fotografem przekładają się na zdjęcia które powstaną. Dlatego bardzo zachęcam Was byśmy mieli możliwość się wcześniej poznać. Nawet jeżeli nie mamy możliwości spotkać się osobiście to wideokonferencja przez Skype jest bardzo wskazana. Dzięki temu będziemy się znali, Wy będziecie czuć się znacznie swobodniej w mojej obecności, nie będziecie stresować się aparatem i po prostu będziecie mi ufać, że zdjęcia które dla Was wykonuję robię dając z siebie 100%. Co więcej, Wasi rodzice i rodzina widząc naszą dobrą relację automatycznie będą mi również ufać i traktować jak " swojego ". Nie będą wstydzić się wzruszać na podziękowaniach dla rodziców, czy podczas tańców z rodzicami. Zawsze również staram się spełniać życzenia Waszych gości, dzięki czemu macie pewność ze odpowiednio zostaną potraktowani gdy zapytają by zrobić im zdjęcie czy jak to często bywa będą chcieli zaciągnąć szybko poradę fotograficzną jak ustawić aparat. Jako fotografowi który tworzy dla Was wspaniałą pamiątkę, zależy mi również by atmosfera w dniu ślubu była wyśmienita i wszyscy czuli się wspaniale. Bo to przełoży się na piękniejsze zdjęcia z której będziecie zadowoleni.

Fotografia Ślubna Gliwice

Fotograf na wesele w Gliwicach


Czy fotograf który będzie fotografował ślub w Gliwicach musi pochodzić z tego miasta? Oczywiście że nie. W praktyce nie ma to żadnego znaczenia. Pochodzę ze Śląska, ale miałem okazję fotografować śluby różnych kultur w wielu pięknych miejscach na świecie. Nigdy kraj pochodzenia czy miejsce zamieszkania nie stanowiły dla nikogo problemu. Zaryzykuję nawet stwierdzenie ze fotograf, który nie jest lokalnym fotografem i który nie miał okazji fotografować w tym samym miejscu trzydzieści razy zrobi ciekawsze zdjęcia z racji świeżego spojrzenia. Przez ostatnie lata fotografowałem głównie za granicą. Dlatego Polska jest teraz kompletnie nowym doświadczeniem. Każdy ślub jest niesamowitym wyzwaniem i cudownym przeżyciem. Nie mam " schematów " w głowie i zaplanowanych zdjęć które oddaje każdej parze. Staram się być kreatywny dawać z siebie 100% by stworzyć niepowtarzalne zdjęcia z Waszego ślubu. Dlatego zapraszam do kontaktu byśmy mogli porozmawiać o Waszych oczekiwaniach i życzeniach. Mam nadzieję że będę w stanie pomoc stworzyć dla Was przepiękną pamiątkę ślubną.

Fotograf na Ślub i wesele w Gliwicach

Napisz Do mnie!

Z chęcią dowiem się czegoś więcej o Twoich ślubnych planach.

Podaj proszę kilka informacji na temat Twojego wesela, a ja postaram się szybko przesłać swoją ofertę.

Więcej reportaży ślubnych

Poniższe reportaże prezentują mój styl i podejście do fotografii ślubnej. Uwielbiam łapać momenty i ulotne chwile, by potem móc zaprezentować zdjęcia w spójnej historii ślubnej z Waszego dnia.

Instagram - zapraszam do śledzenia!

Jako Fotograf Ślubny pracuję na terenie całej Polski. najczęściej w woj. Śląskim, Dolnośląskim i Małopolskim. Często odwiedzam takie miasta jak: Katowice, Gliwice, Częstochowa, Sosnowiec, Zabrze, Bytom, Chorzów, Żory, Rybnik, Tychy, Cieszyn, Bielsko-Biała, Jaworzno, Ruda Śląska, Dąbrowa Górnicza. Z chęcią odwiedzę Twoje miasto by wykonać zdjęcia ślubne, bądź zdjęcia rodzinne.