Fotograf Ślubny Piekary Śląskie

Właśnie się zaręczyliście, przed Wami pierwsze wyzwanie jakim jest organizacje ślubu i wesela. Szukając fotografa ślubnego na ślub i wesele w Piekarach Śląskich warto jest poświęcić czas na przeglądnięcie zdjęć i stron fotografów by podjąć świadomy wybór. W końcu ślubu i wesela cofnąć się nie da, a jestem pewien, że zależy Wam na fajnych zdjęciach. Zanim zaczniecie szukać spróbujcie określić sobie Wasze oczekiwania co do zdjęć. Jakiego typu zdjęcia Wam się podobają ? Czy zwracacie uwagę na zdjęciach głównie na Wasz wyląd? Czy liczy się dla was treść i kontekst zdjęcia? Czy przykładacie uwagę do zdjęć detali? Czy lubicie zdjęcia na których pozujecie, czy bardziej wolicie jak na zdjęciu jest uchwycony ulotny moment. Wiedząc czego chcecie dużo łatwiej będzie podjąć decyzje, z której będziecie zadowoleni i bardzo ułatwi Wam podjęcie decyzji. Fotograf ślubny to osoba, która spędzi z Wami cały dzień, dlatego istotne jest by po za świetnymi umiejętnościami i pięknymi zdjęciami ślubnymi był to ktoś w kogo towarzystwie po prostu czujecie się dobrze. Swoim parom zawsze staram się proponować wideo rozmowę by porozmawiać o Waszych planach ślubnych. Organizując ślub w Piekarach Śląskich zapewne spodziewacie się wielu gości którzy przyjadą z różnych części Polski a może nawet i świata, by świętować Wasze szczęście. Jestem osobą która zawsze z chęcią i bez problemu rozmawia z gośćmi ślubnymi czy to po polsku czy po angielsku. Staram się by Wasi goście czuli się komfortowo w mojej fotografa.

Fotograf ślubny Piekary Śląskie

Fotografia Ślubna Piekary Śląskie - jaki styl fotografa wybrać?


Fotografia ślubna to dziedzina fotografii, która niezwykle rozwinęła się w ostatnim czasie. Wielu fotografów prezentuje bardzo wysoki poziom i wykonuje cudowne zdjęcia ślubne. Jednak jest coś do odróżnia jednego fotografa od drugiego. To styl fotograficzny. Podczas rozmów z parami ślubnymi jedno z pytań które zadaje to pytanie odnośnie tego jakie zdjęcia najbardziej się Wam podobają. Pozwala mi to lepiej poznać Waszą wrażliwość i to na czym Wam zależy. Dobrze jest określić, czy zależy Wam na pozowanych zdjęciach i sesji zdjęciowej, czy cenicie bardziej reportaż ślubny i niepozowane momenty, które fotograf uchwycił w trakcie ślubu i przyjęcia weselnego. Oczywiście dziś fotografia ślubna nie wyklucza obu opcji, co oznacza ze fotograf może zarówno wykonać portrety jak również wykonać wiele niepozowanych zdjęć, jednak warto wcześniej zastanowić się który styl bardziej Wam odpowiada i pod tym kątem wybrać swojego fotografa ślubnego w Piekarach Śląskich. Jak zapewne już zauważyłeś przyglądając się zdjęciom wszystkie moje zdjęcia są niepozowane. Jest to styl w którym fotografuję śluby. Opowiadam historie Waszego dnia za pomocą zdjęć, które przede wszystkim mają być ponadczasowe, by za kilka lat gdy będziecie oglądać zdjęcia przywoływały Wasze wspomnienia z dnia ślubu. Oczywiście nie oznacza to że nie robię zdjęć grupowych na ślubie, bądź zdjęć pozowanych. Takie zdjęcia również z chęciom dla Was wykonam.

Fotografia Ślubna Piekary Śląskie

Piekary Śląskie - Fotografia Ślubna


Śląsk i śląskie miasta mają swój niepowtarzalny klimat. Piekary Śląskie to świetnie usytuowane miasto z dobrym dojazdem z każdej strony. Dlatego Wasi goście na pewno docenią łatwość z jaką można dostać się do miasta.

Jest wiele ciekawych miejsce w okolicach Piekary Śląskie, gdzie warto zorganizować swój ślub. Rezydencja Luxury Hotel, czy Pod skrzydłami Anioła to tylko jedne z miejsc na udane przyjęcie weselne. Ale pamiętajcie, że dokładny wybór miejsca dobrze jest oprzeć na stylu w jakim planujecie zorganizować swój ślub. Bardzo modne ostatnio śluby rustykalne, czy ślubny na świeżym powietrzu. Popularne także są ślubny w namiotach czy ogrodzie. Na pewno Piekary Śląskie i Śląsk mają wiele do zaoferowania w tej kwestii.

Jako fotograf ślubny służę również swoją pomocą i opinią w doborze miejsca z perspektywy tworzenia zdjęć ślubnych. Dlatego jeżeli masz pytania to pisz śmiało.

Reportażowa fotografia ślubna Piekary Śląskie

Wybierz najlepszego fotografa ślubnego na swoje wesele w Piekarach Śląskich


Zacznę może od tego, że nie ma czegoś takiego jak najlepszy fotograf. Ponieważ nie da się porównać gustów. I to co jednemu będzie się podobać innemu już nie koniecznie. Jednak jeżeli mamy użyć tego słowa to najlepszy fotograf to taki z którym Wy czujecie się dobrze i którego zdjęcia Wam się podobają. Tylko tyle i aż tyle. Dlatego bardzo zachęcam, by przed podjęciem decyzji pooglądać reportaże które są opublikowane w dziale blog. Zobaczcie, czy zaprezentowane zdjęcia faktycznie ukazują przebieg dnia i ukazują piękne momenty opowiadając tym samym historię. No i nie wahajcie się, umówcie się na spotkanie bądź wideo rozmowę byśmy mogli się poznać i porozmawiać o Waszych oczekiwaniach i życzeniach. Pisz śmiało a ja postaram się odpowiedzieć tak szybko jak to możliwe.

Fotograf na wesele Piekary Śląskie

Napisz Do mnie!

Z chęcią dowiem się czegoś więcej o Twoich ślubnych planach.

Podaj proszę kilka informacji na temat Twojego ślubu i wesela, a ja postaram się szybko przesłać swoją ofertę.

Fotograf weselny Piekary Śląskie

Więcej reportaży ślubnych

Zapraszam do pooglądania zdjęć ze ślubów, które miałem przyjemność fotografować ostatnio. Mam nadzieję, że pomogą przybliżyć Ci sposób w jaki fotografuję ślubny, oraz jak opowiadam historie ślubne.

Instagram - zapraszam do śledzenia!

Jako Fotograf Ślubny pracuję na terenie całej Polski. najczęściej w woj. Śląskim, Dolnośląskim, Opolskim i Małopolskim. Często odwiedzam takie miasta jak: Katowice, Gliwice, Częstochowa, Piekary Śląskie, Sosnowiec, Zabrze, Bytom, Chorzów, Żory, Rybnik, Tychy, Cieszyn, Bielsko-Biała, Jaworzno, Ruda Śląska, Dąbrowa Górnicza. Z chęcią odwiedzę Twoje miasto by wykonać zdjęcia ślubne, bądź zdjęcia rodzinne.