Sesja Rodzinna Żory

Rodzinna sesja fotograficzna w Żorach to świetny pomysł na spędzenie czasu ze swoją rodziną i uwiecznienie chwil przez fotografa rodzinnego. Miasto oferuje wiele ciekawych miejsc, idealnych na rodzinne spacery, oraz wspólne zdjęcia. Ładny rynek czy okoliczne lasy, mogą być świetnym tłem na zdjęcia rodzinne. Pochodzę z Żor i na przestrzeni lat miałem okazję widzieć jak zmieniało się miasto i wyładniało.

Dla wielu z nas rodzina ma największą wartość, dlatego wierzę, że dokumentowanie i pielęgnowanie wspomnień w postaci zdjęć powinno być czymś naturalnym. Fotografie które powstaną z takiej sesji będą bez wątpienia cudowną pamiątką na lata. Wspólnie spędzony czas z rodziną również jest czymś bezcennym, o czym doskonale wie każdy kto posiada rodzinę. Fotografie rodzinne to również Wasza kronika. Warto więc zadbać o wspomnienia, i uwieczniać ulotne chwile. Mimo, że w dzisiejszych czasach każdy z nas ma dostęp do aparatu, to z jakiś powodów nie przykładamy dużej wagi do dokumentowania życia rodziny, a jeżeli już to robimy to często powstałe zdjęcia zrobione telefonem nie nadają się do druku. Doświadczony fotograf wykona i wydrukuje dla Was zdjęcia do których będziecie wracać po latach. Co więcej, nie trzeba żadnego powodu by wykonać sobie rodzinną sesję fotograficzną. Każdy dzień może być okazją by spędzić wspólnie czas z najbliższymi i uwiecznić wspólne chwile na fotografiach.

Fotografia rodzinna Żory

Fotograf rodzinny Żory


Fotograf rodzinny to osoba, która dokumentuje życie Twojej rodziny i jest z wami w najważniejszych momentach. Czy ktoś taki istnieje w Twoim otoczeniu? Jeżeli nie, to warto nawiązać taką relację z fotografem, który będzie dla Was robił zdjęcia. Aby stworzyć wartościowe zdjęcia rodzinne potrzebny jest dobry kontakt, pomiędzy fotografem a osobami które będą fotografowane. Im wcześniej taką relację zaczniemy budować tym lepiej, ponieważ gdy członkowie rodziny, będą czuć się dobrze w obecności fotografa i będą go darzyć zaufaniem, przełoży się to na końcowy efekt, czyli na bardziej naturalne i autentyczne zdjęcia rodzinne. Rodzinny fotograf staje się wtedy w pewnym sensie przyjacielem rodziny, osobą którą wszyscy znają. Dlatego wierzę, że każda rodzina powinna mieć swojego fotografa, który jest obecny w najważniejszych momentach w życiu Ich rodziny. Ślub, narodziny dziecka, chrzest, urodziny, komunia, rocznice ślubu, przyjęcia rodzinne, święta itd. to tylko niektóre momenty, które warto jest uwiecznić na zdjęciach. Pracując jako fotograf rodzinny odwiedzam i dokumentuje Wasze życie rodzinne na przestrzeni lat. Niesamowite jest, gdy czasami wracamy to pierwszych zdjęć które Wam wykonałem. Można zobaczyć wtedy jak wiele się zmienia w życiu, i jak szybko rosną Wasze dzieci. Cieszę się, że dzięki wspólnym spotkaniom zatrzymuję dla Was te ulotne momenty na zawsze.

Sesja rodzinna Żory

Tychy - Zdjęcia rodzinne - Jak przygotować się do sesji?


Sesja rodzinna dla wielu może wydawać się dużym wyzwaniem. często nie lubimy być fotografowani a obecność aparatu powoduje, że nie czujemy się komfortowo. Dodatkowo, nie wiemy jak członkowie rodziny zachowają się w trakcie sesji, czy dzieci będą w dobrym humorze, oraz czy fotograf na pewno uchwyci nas w atrakcyjny sposób. Mam dla Was dobre wieści. Sesja rodzinna nie jest niczym strasznym, wręcz przeciwnie, to przed wszystkim dobra zabawa dla Waszych dzieci! Również dziadkowie, dla których fotografie mają ciągle dużą wartość docenią wspólnie spędzony czas podczas sesji. Celem każdej sesji rodzinnej jest oczywiście stworzenie fotografii, które będą dla Was pamiątką na lata. Nie trzeba jednak podchodzić do sesji zbyt poważnie. Przygotowania wystarczy ograniczyć do znalezienia odpowiedniego pomysłu na zdjęcia, znalezienia miejsc gdzie będziemy mogli wykonać zdjęcia, oraz doboru odpowiednich ubrań by dobrze się prezentować. Resztę zostawcie w rękach fotografa.

Jest wiele możliwości by wykonać ciekawą sesję rodzinną. Osobiście najbardziej lubię spontaniczne, niepozowane zdjęcia rodzinne w formie reportażu. Podczas takiej sesji tak naprawdę nie zwracacie uwagi na fotografa! Towarzyszę Wam i dokumentuję to co w danej chwili robicie. Uwielbiam takie sesje. Umożliwiają one uchwycenie naturalnych emocji i prawdziwych momentów np. pomiędzy Waszymi dziećmi a dziadkami. Oczywiście sesja rodzinna może też mieć formę bardziej oficjalną, gdzie skupimy się bardziej na pozowanych i ustawianych zdjęciach. Zróbmy portrety całej Twoje rodzinie! Każdy ma dziś tysiąc selfie ale żadnego porządnego portretu. Możemy zorganizować rodzinną sesję portretową, z której każdy otrzyma wspaniały portret. Pięknie wydrukowany, czy to w albumie czy to powieszony na ścianie. Jeżeli spodobał Ci się pomysł do daj znać. Znajdziemy dogodny termin i stworzymy ponadczasowe zdjęcia!

Fotograf na urodziny Żory

Sesja rodzinna prezent


Szukasz oryginalnego pomysłu na prezent? Co powiesz na sesję fotograficzną? Wierzę, że każdy kto ma rodzinę docenia jak cenną pamiątką są zdjęcia. Jeżeli Twoja najbliższa rodzina bądź znajomi nie przykładają jeszcze dużej wagi do fotografii i wspomnień, to daj szansę im to zmienić. Pokaż, że zdjęcia są istotną częścią życia rodzinnego. Sesja rodzinna w formie prezentu to naprawdę dobry pomysł, szczególnie dla kogoś kto nie ma za dużo rodzinnych zdjęć, bądź mówi, że nie wychodzi atrakcyjnie na zdjęciach i dlatego ich nie robi. Fotograf rodzinny z doświadczeniem w będzie wstanie wykonać zdjęcia, które spodobają się Twoim bliskim. Jestem pewien, że po sesji gdy otrzymają zdjęcia, będą Ci wdzięczni za taki prezent. Urodziny rodzeństwa, rocznica ślubu rodziców, narodziny dziecka, wiele jest okazji by zrobić zdjęcia. Tak naprawdę zwykły dzień również jest odpowiedni by spędzić czas z rodziną i dać się fotografować. Zachęcam do przeglądnięcia rodzinnych zdjęć z sesji, które wykonałem w ostatnim czasie. Jeżeli masz pytania, oczywiście pisz śmiało. Z przyjemnością stworzę piękną fotograficzną pamiątkę dla Twojej rodziny.

Fotograf rodzinny Żory
Pokoleniowa sesja rodzinna

Napisz Do mnie!

Z chęcią dowiem się czegoś więcej o Waszej rodzinie.

Podaj proszę najważniejsze informacje na temat skąd jesteście, jakiego typu zdjęcia chcielibyście wykonać i kiedy dysponujecie wolnym czasem, a ja postaram się przesłać swoją ofertę.

Instagram - zapraszam do śledzenia!

Jako Fotograf Ślubny pracuję na terenie całej Polski. najczęściej w woj. Śląskim, Dolnośląskim i Małopolskim. Często odwiedzam takie miasta jak: Katowice, Gliwice, Częstochowa, Sosnowiec, Zabrze, Bytom, Chorzów, Żory, Rybnik, Tychy, Cieszyn, Bielsko-Biała, Jaworzno, Ruda Śląska, Dąbrowa Górnicza. Z chęcią odwiedzę Twoje miasto by wykonać zdjęcia ślubne, bądź zdjęcia rodzinne.