Sesja Rodzinna Chorzów

Sesja rodzinna w Chorzowie wykonana przez doświadczonego fotografa rodzinnego to idealna okazja by świetnie spędzić czas w rodzinnym gronie. Fotografie, które powstaną z takiej sesji będą bez wątpienia cudowną pamiątką na lata. Dla wielu z nas rodzina ma największą wartość pielęgnowanie wspomnień w postaci zdjęć jest czymś naturalnym. Wspólnie spędzony czas również jest czymś bezcennym, o czym doskonale wie każdy kto posiada rodzinę. Zdjęcia rodzinne, kolekcjonowane na przestrzeni lat są niesamowicie cenną kroniką.. Dbajmy więc o wspomnienia, uwieczniajmy wspaniałe chwile. Mimo, że w dzisiejszych czasach każdy z nas ma dostęp do aparatu, to z jakiś powodów zapominamy by fotografować to co najcenniejsze, naszą rodzinę. Fotograf z doświadczeniem wykona dla Was zdjęcia do których będziecie wracać po latach. Co więcej, nie trzeba żadnego powodu by wykonać sobie rodzinną sesję fotograficzną. Każdy dzień jest odpowiedni by spędzić wspólnie czas z najbliższymi i zarejestrować wspólne chwile na fotografiach.

Fotograficzna sesja rodzinna Chorzów

Fotograf rodzinny Chorzów


Aby stworzyć wartościowe zdjęcia rodzinne potrzebna jest dobra relacja, pomiędzy fotografem a osobami które będą fotografowane. Nie zawsze jest łatwo o taką relację, dlatego im szybciej taka relacja zacznie być budowana, tym lepiej. Gdy członkowie rodziny, będą czuć się dobrze w obecności fotografa i będą go darzyć zaufaniem, przełoży się to na końcowy efekt, czyli na bardziej naturalne i autentyczne zdjęcia rodzinne. Fotograf staje się w tedy w pewnym sensie częścią rodziny, osobą którą wszyscy znają. Dlatego wierzę, że każda rodzina ma swojego fotografa, który jest obecny w najważniejszych momentach w życiu rodziny. Ślub, narodziny dziecka, chrzest, urodziny, komunia, rocznice ślubu, przyjęcia rodzinne, święta itd. to tylko najważniejsze momenty, które dobrze jest uwiecznić na zdjęciach. Jako fotograf rodzinny uwielbiam Was odwiedzać i dokumentować Wasze wspólne chwile.

Sesja rodzinna Chorzów

Chorzów - Zdjęcia rodzinne - Jak przygotować się do sesji?


Sesja rodzinna to przed wszystkim dobra zabawa! Celem jest oczywiście stworzenie fotografii, które będą dla Was pamiątką na lata. Ale nie ma co się stresować i podchodzić do sesji zbyt poważnie, a wręcz przeciwnie. Przygotowania wystarczy ograniczyć do znalezienia odpowiedniego pomysłu na zdjęcia, znalezienia miejsc gdzie będziemy mogli przeprowadzić sesję , oraz doboru odpowiednich ubrań by dobrze się prezentować. Jest wiele możliwości by wykonać ciekawą sesję rodzinną. Osobiście najbardziej lubię spontaniczne, niepozowane zdjęcia rodzinne w formie reportażu. Podczas takiej sesji tak naprawdę nie zwracacie uwagi na fotografa! Towarzyszy Wam i dokumentuje to co w danej chwili robicie. Uwielbiam takie sesje. Umożliwiają one uchwycenie naturalnych emocji i prawdziwych momentów. Oczywiści sesja rodzinna może też mieć formę bardziej oficjalną, gdzie skupimy się bardziej na pozowanych i ustawianych zdjęciach. A jeśli mowa o pozowanych zdjęciach to czy posiadasz swój własny portret z którego jesteś zadowolony? Mam nadzieję że tak! Niestety, większość z nas nie ma zdjęcia portretowego z prawdziwego zdarzenia. Może warto to zmienić? Zróbmy portrety całej Twoje rodzinie! Możemy zorganizować rodzinną sesję portretową, z której każdy otrzyma wspaniały portret. Pięknie wydrukowany, czy to w albumie czy to powieszony na ścianie. Daj znać co myślisz o takim pomyśle. Znajdźmy dogodny termin i stworzymy ponadczasowe zdjęcia!

Zdjęcia rodzinne w Chorzowie

Sesja rodzinna prezent

Wierzę, że każdy kto ma rodzinę docenia jak cenną pamiątką są zdjęcia. Jeżeli Twoja najbliższa rodzina bądź znajomi nie przykładają jeszcze dużej wagi do fotografii i wspomnień, to czas to zmienić i pokazać im, że zdjęcia są istotną częścią życia rodzinnego. Sesja rodzinna w formie prezentu to rewelacyjny pomysł, szczególnie dla kogoś kto nie ma za dużo rodzinnych zdjęć, bądź mówi że nie wychodzi atrakcyjnie na zdjęciach i dlatego ich nie robi. Doświadczony fotograf rodzinny będzie wstanie wykonać zdjęcia które spodobają się Twoim bliskim. Jestem pewien, że po sesji gdy otrzymają zdjęcia, będą Ci wdzięczni za prezent i zaczną doceniać wspomnienia w postaci zdjęć. By wykonać sesję rodzinną nie potrzebujemy tak naprawdę żadnego powodu, choć najczęściej wykonuje się tego typu zdjęcia przy okazji uroczystości rodzinnych. Tak naprawdę zwykły dzień również jest odpowiedni by spędzić czas z rodziną i dać się fotografować. Zachęcam do przeglądnięcia rodzinnych zdjęć z sesji, które wykonałem w ostatnim czasie. Jeżeli masz pytania, oczywiście pisz śmiało. Z przyjemnością stworzę piękną fotograficzną pamiątkę dla Twojej rodziny.

Grupowe zdjęcia rodzinne Chorzów. Sesja fotograficzna w Chorzowskim Parku.
Fotograf na sesje rodzinną w Chorzowie

Napisz Do mnie!

Z chęcią dowiem się czegoś więcej.

Podaj proszę najważniejsze informacje na temat skąd jesteś, jakiego typu zdjęcia potrzebujesz, gdzie będziesz je używał i kiedy dysponujesz wolnym czasem, a ja postaram się przesłać swoją ofertę.

Instagram - zapraszam do śledzenia!

Jako Fotograf Ślubny pracuję na terenie całej Polski. najczęściej w woj. Śląskim, Dolnośląskim i Małopolskim. Często odwiedzam takie miasta jak: Katowice, Gliwice, Częstochowa, Sosnowiec, Zabrze, Bytom, Chorzów, Żory, Rybnik, Tychy, Cieszyn, Bielsko-Biała, Jaworzno, Ruda Śląska, Dąbrowa Górnicza. Z chęcią odwiedzę Twoje miasto by wykonać zdjęcia ślubne, bądź zdjęcia rodzinne.