Sesja Rodzinna Dąbrowa Górnicza

Rodzinna sesja fotograficzna w Dąbrowie Górniczej to fajny sposób na ciekawe spędzenie czasu ze swoją rodziną i uwiecznienie chwil przez fotografa rodzinnego. W Dąbrowie Górniczej jest wiele ciekawych miejsc, idealnych na rodzinne spacery, oraz wspólne zdjęcia. Ładny rynek czy industrialne tereny jak również okoliczne lasy, mogą być świetnym tłem na zdjęcia rodzinne.

Rodzina jest dla nas najważniejsza, dlatego wierzę, że dokumentowanie i pielęgnowanie wspomnień w postaci zdjęć powinno być czymś naturalnym. Zdjęcia które powstaną podczas sesji będą bez wątpienia bezcenną pamiątką na lata. To również Wasza kronika rodziny do której będą wracać pokolenia. Warto więc zadbać o wspomnienia, i uwieczniać ulotne chwile.

Fotografia jest dziś powszechna, w końcu każdy z nas ma dziś dostęp do aparatu, dlatego paradoksalnie nie przykładamy dużej wagi do dokumentowania życia rodziny, po czasie okazuje się, ze albo nie mamy zdjęć z ważnych momentów, albo ich jakość jest daleka od oczekiwań. Jako fotograf wykonuję i drukuję dla Was zdjęcia do których chcecie wracać po latach. Co więcej, nie trzeba tak naprawdę żadnego powodu by wykonać sobie rodzinną sesję fotograficzną. Każdy dzień może być okazją by spędzić wspólnie czas z najbliższymi i uwiecznić wspólne chwile na fotografiach.

Fotograf rodzinny Dąbrowa Górnicza

Fotograf rodzinny Dąbrowa Górnicza


Fotograf rodzinny to osoba, która dokumentuje życie Twojej rodziny i jest z Wami w ważnych chwilach. Czy ktoś taki istnieje w Twoim otoczeniu? Jeżeli nie, to zachęcam Cię by nawiązać taką relację z fotografem, który będzie dla Was robił zdjęcia. Aby stworzyć wartościowe zdjęcia rodzinne potrzebny jest dobry kontakt, pomiędzy fotografem a osobami które będą fotografowane. Im wcześniej taką relację zaczniemy budować tym lepiej, ponieważ gdy członkowie rodziny, będą znać i będą czuć się dobrze w obecności fotografa, oraz będą go darzyć zaufaniem, przełoży się to na końcowy efekt, czyli na bardziej naturalne i autentyczne zdjęcia rodzinne. Głęboko wierzę, że każda rodzina powinna mieć swojego fotografa, który jest obecny w najważniejszych momentach w życiu Ich rodziny. Ślub, narodziny dziecka, chrzest, urodziny, komunia, rocznice ślubu, przyjęcia rodzinne, święta itd. to tylko niektóre momenty, które warto jest uwiecznić na zdjęciach. Pracując jako fotograf rodzinny odwiedzam i dokumentuje Wasze życie rodzinne na przestrzeni lat. Niesamowite jest, gdy czasami wracamy do pierwszych zdjęć które Wam wykonałem. Można zobaczyć wtedy jak wiele się zmienia w życiu, i np. jak szybko rosną Wasze dzieci. Cieszę się, że dzięki wspólnym spotkaniom zatrzymuję dla Was te ulotne momenty na zawsze.

Fotografia rodzinna studio Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza - Zdjęcia rodzinne - Jak przygotować się do sesji?


Sesja rodzinna dla wielu może wydawać się dużym wyzwaniem. Często nie lubimy być fotografowani a obecność aparatu powoduje, że czujemy się niekomfortowo. Dodatkowo, nie wiemy jak członkowie rodziny zachowają się podczas sesji, czy dzieci będą w dobrym humorze, oraz czy fotograf na pewno uchwyci nas w atrakcyjny sposób. Mam dla Was dobre wieści. Sesja rodzinna nie jest niczym strasznym, wręcz przeciwnie, to przed wszystkim dobra zabawa dla Waszych dzieci! Również dziadkowie, dla których fotografie mają ciągle dużą wartość docenią wspólnie spędzony czas podczas sesji. Celem każdej sesji rodzinnej jest oczywiście stworzenie fotografii, które będą dla Was pamiątką na lata. Nie trzeba jednak podchodzić do sesji zbyt poważnie. Przygotowania wystarczy ograniczyć do znalezienia odpowiedniego pomysłu na zdjęcia, znalezienia miejsc gdzie będziemy mogli wykonać zdjęcia, oraz doboru odpowiednich ubrań by dobrze się prezentować. Resztę zostawcie w rękach fotografa.

Jest wiele możliwości by wykonać ciekawą sesję rodzinną. Osobiście najbardziej lubię spontaniczne, niepozowane zdjęcia rodzinne w formie reportażu. Podczas takiej sesji tak naprawdę nie zwracacie uwagi na fotografa! Towarzyszę Wam i dokumentuję to co w danej chwili robicie. Uwielbiam takie sesje. Umożliwiają one uchwycenie naturalnych emocji i prawdziwych momentów np. pomiędzy Waszymi dziećmi a dziadkami. Oczywiście sesja rodzinna może też mieć formę bardziej oficjalną, gdzie skupimy się bardziej na pozowanych i ustawianych zdjęciach. Zróbmy portrety całej Twoje rodzinie! Każdy ma dziś tysiąc selfie ale żadnego porządnego portretu. Możemy zorganizować rodzinną sesję portretową, z której każdy otrzyma wspaniały portret. Pięknie wydrukowany, czy to w albumie czy to powieszony na ścianie. Jeżeli spodobał Ci się pomysł do daj znać. Znajdziemy dogodny termin i stworzymy ponadczasowe zdjęcia!

Sesja rodzinna prezent dla najbliższych

Sesja rodzinna - prezent dla najbliższych!


Szukasz oryginalnego pomysłu na prezent? Co powiesz na sesję fotograficzną? Jestem przekonany, że każdy kto ma rodzinę doceni jak cenną pamiątką są zdjęcia. Jeżeli Twoja najbliższa rodzina bądź znajomi nie przykładają jeszcze dużej wagi do fotografii i wspomnień, to daj szansę im to zmienić. Pokaż, że zdjęcia są istotną częścią życia rodzinnego. Sesja rodzinna w formie prezentu to naprawdę dobry pomysł, szczególnie dla kogoś kto nie ma za dużo rodzinnych zdjęć, bądź mówi, że nie wychodzi atrakcyjnie na zdjęciach i dlatego ich nie robi. Doświadczony fotograf rodzinny będzie wstanie wykonać zdjęcia, które spodobają się Twoim bliskim. Jestem pewien, że po sesji gdy otrzymają zdjęcia, będą Ci wdzięczni za taki prezent. Urodziny, komunia, chrzest, rocznica ślubu rodziców, narodziny dziecka, wiele jest okazji by zrobić zdjęcia. Tak naprawdę zwykły dzień również jest odpowiedni by spędzić czas z rodziną i dać się fotografować. Zachęcam do przeglądnięcia rodzinnych zdjęć z sesji, które wykonałem w ostatnim czasie. Jeżeli masz pytania, oczywiście pisz śmiało. Z przyjemnością stworzę piękną fotograficzną pamiątkę dla Twojej rodziny.

Fotograf rodzinny Dąbrowa Górnicza
Sesja rodzinna Dąbrowa Górnicza.

Napisz Do mnie!

Z chęcią dowiem się czegoś więcej o Waszej rodzinie.

Podaj proszę najważniejsze informacje na temat skąd jesteście, jakiego typu zdjęcia chcielibyście wykonać i kiedy dysponujecie wolnym czasem, a ja postaram się przesłać swoją ofertę.

Instagram - zapraszam do śledzenia!

Jako Fotograf Ślubny pracuję na terenie całej Polski. najczęściej w woj. Śląskim, Dolnośląskim i Małopolskim. Często odwiedzam takie miasta jak: Katowice, Gliwice, Częstochowa, Sosnowiec, Zabrze, Bytom, Chorzów, Żory, Rybnik, Tychy, Cieszyn, Bielsko-Biała, Jaworzno, Ruda Śląska, Dąbrowa Górnicza. Z chęcią odwiedzę Twoje miasto by wykonać zdjęcia ślubne, bądź zdjęcia rodzinne.