Sesja Rodzinna Gliwice

Czas z rodziną udokumentowany podczas fotograficznej sesji rodzinnej w Gliwicach, będzie na pewno interesującym doświadczeniem dla wszystkich członków rodziny. A wykonana przez doświadczonego fotografa rodzinnego będzie piękną pamiątka na lata. Sesja zdjęciowa to przed wszystkim zabawa, podczas wspólnie spędzanego czasu. Głęboko wierzę, że zdjęcia rodzinne mają szczególną wartość dla każdej rodziny. Moim zadaniem jako fotografa jest uchwycić jak najwięcej radosnych momentów, które w przyszłości będą przywoływać Wasze wspomnienia. Zarówno Wasz dom jak i w plenerze to dobre miejsca na zdjęcia. Jest wiele miejsc w Gliwicach, które jak najbardziej nadają się na rodzinne zdjęcia. Sesja w domu również może być dobrym pomysłem. W końcu jest to miejsce w którym dorastają dzieci i za 20-30 lat fajnie będzie popatrzeć na miejsce w którym dorastały. Nie trzeba tak naprawdę żadnej okazji by wykonać sobie wspólne rodzinne zdjęcia. Wolny dzień, oraz dobry humor to wszystko czego potrzeba by wykonać Wam ciekawe zdjęcia. Warto też pomyśleć o sesji rodzinnej w momencie odwiedzin dziadków by fotograf mógł również uwiecznić Wasze dzieci z dziadkami.

Fotograf rodzinny Gliwice

Fotograf rodzinny Gliwice


W życiu każdej rodziny jest wiele momentów które warto uwiecznić. I mimo, że każdy ma dziś dostęp do aparatu to warto posiadać swojego fotografa rodzinnego, który będzie wykonywał zdjęcia podczas rodzinnych spotkań, i która odwiedza Was od czasu do czasu. To osoba, którą darzycie zaufaniem i w obecności której czujecie się dobrze. Dzięki temu zdjęcia rodzinne będą naturalne, pełne prawdziwych emocji i szczerej radości. Fotograf rodzinny nie tylko wykonuje pozowane sesje portretowe, ale również spędza z Wami czas i łapie ulotne momenty. Ustawiane zdjęcia to zdjęcia które świetnie nadają się by wykonać duży wydruk i powiesić na ścianie. Innym typem zdjęć rodzinnych są zdjęcia niepozowane. Wykonując tego typu fotografie spędzam z rodziną kilka godzin, w tym czasie dokumentując wspólnie spędzany czas, próbując uchwycić naturalne sytuacje i momenty z życia. Te zdjęcia nabierają znaczenia i wartości z czasem. Są dużo bardziej naturalne i prawdziwe. Moim ulubionym sposobem kolekcjonowania tego typu zdjęć jest pudełko z wydrukowanymi zdjęciami w formacie 23 cm x 15 cm.

Rodzinna sesja zdjęciowa Gliwice

Gliwice - Zdjęcia rodzinne - Jak przygotować się do sesji?


Fotograficzna sesja rodzinna powinna być mile spędzonym czasem, oraz dobrą zabawą! Przepis na udane zdjęcia jest dość prosty. Wystarczy dobry humor, energia i pozytywne nastawienie. Miejsce może być tak naprawdę dowolne. Należy jednak zwrócić uwagę na ubiór, tak by pasował do wybranego miejsca. Przykładowo wykonując zdjęcia w parku na tle drzew lepiej sprawdzą się ubrania w jednolitym kolorze niż np. zielony t-shirt we wzorki. Na pewno warto też zadbać o wystarczającą ilość czasu, tak by nie robić zdjęć w pośpiechu. Dobrym pomysłem jest zaplanowanie aktywności. Sprawdza się to szczególnie w przypadku młodszych dzieci, które potrzebują aktywnego zajęcia, które je pochłonie. Dzięki czemu będą zachowywać się naturalnie, nie zwracając nawet uwagi że są fotografowane. Planując ciekawy weekend dla rodziny nic nie stoi na przeszkodzie by towarzyszył Wam fotograf. Bez względu czy to jest wycieczka rowerowa, wizyta w jakimś mieście, wypad do wesołego miasteczka czy wyjście na basen. Efekt takich zdjęć może naprawdę być bardzo ciekawy.

Sesja fotograficzna prezent - voucher Gliwice

Sesja fotograficzna prezent

Na pewno znasz osoby, które mówią że źle wychodzą na zdjęciach i dlatego nie dokumentują swojego życia rodzinnego. Być może podarowanie sesji rodzinnej w formie prezentu zmieni ich nastawienie i przekonają się, że dobry fotograf będzie w stanie wykonać dobre zdjęcia. Rodzinna sesja fotograficzna to świetny prezent, który nie dość ze będzie ciekawą formą spędzenia czasu to również zostawi po sobie pamiątkę na lata w postaci fotografii. W pędzącym świecie ludzie nie zawsze mają siły i chęci by dbać o wspomnienia w postaci zdjęć. Są zabiegani, nie mają czasu by myśleć o takich rzeczach jak zdjęcia rodzinne i pielęgnowanie wspomnień. Dlatego prezent w postaci sesji fotograficznej jest tutaj idealnym rozwiązaniem. Jestem pewny, że za kilka lat bardzo docenią zdjęcia które powstały podczas sesji i podziękują Ci za wspaniałą pamiątkę! Poniżej znajdziesz przykładowe zdjęcia z rodzinnych sesji w portfolio poniżej. Napisz proszę jeżeli masz pytania i jeżeli chciałbyś umówić się na sesję własnej rodziny, bądź podarować ją jako prezent dla najbliższych bądź znajomych. Przekażę Ci voucher na sesję fotograficzną, który będziesz mógł wręczyć w formie prezentu.

Grupowe zdjęcia rodzinne Gliwice. Sesja fotograficzna w ogrodzie.
Fotograf na sesje rodzinną Gliwice

Napisz Do mnie!

Z chęcią dowiem się czegoś więcej.

Podaj proszę najważniejsze informacje na temat skąd jesteś, jakiego typu zdjęcia potrzebujesz, gdzie będziesz je używał i kiedy dysponujesz wolnym czasem, a ja postaram się przesłać swoją ofertę.

Instagram - zapraszam do śledzenia!

Jako Fotograf Ślubny pracuję na terenie całej Polski. najczęściej w woj. Śląskim, Dolnośląskim i Małopolskim. Często odwiedzam takie miasta jak: Katowice, Gliwice, Częstochowa, Sosnowiec, Zabrze, Bytom, Chorzów, Żory, Rybnik, Tychy, Cieszyn, Bielsko-Biała, Jaworzno, Ruda Śląska, Dąbrowa Górnicza. Z chęcią odwiedzę Twoje miasto by wykonać zdjęcia ślubne, bądź zdjęcia rodzinne.