Sesja Rodzinna Jaworzno

Zdjęcia rodzinne które wykonujemy przez lata, są bezcenną pamiątką dla naszej rodziny. Dlatego warto pielęgnować ten zwyczaj i od czasu do czasu wykonać sobie fotograficzną sesje rodzinną w Jaworznie, w którym jest wiele ciekawych miejsc na zdjęcia. Bez wątpienia sesja fotograficzna wykonana przez doświadczonego fotografa rodzinnego będzie dla Was piękną pamiątką na lata. Nie zapominajmy, że sesja zdjęciowa to przed wszystkim zabawa, podczas wspólnie spędzanego czasu. Moim zadaniem jako fotografa jest uchwycić jak najwięcej radosnych momentów, które w przyszłości będą przywoływać Wasze wspomnienia. Zastanawiacie się pewnie gdzie wykonać takie zdjęcia? Zarówno Wasz dom jak i plener to dobre miejsca na zdjęcia rodzinne. Jest wiele miejsc w Jaworznie, które jak najbardziej nadają się na rodzinne zdjęcia. Sesja w domu również może być dobrym pomysłem. W końcu jest to miejsce w którym dorastają dzieci i za 20-30 lat fajnie będzie popatrzeć na miejsce w którym żyły. Najfajniejsze jest to, że nie trzeba tak naprawdę żadnej okazji by wykonać sobie wspólne rodzinne zdjęcia. Wolny dzień, oraz dobry humor to wszystko czego potrzeba by wykonać Wam zdjęcia. Warto też pomyśleć o sesji rodzinnej w momencie odwiedzin np. dziadków by fotograf mógł również uwiecznić Wasze dzieci z dziadkami.

Fotograf rodzinny Jaworzno

Fotograf rodzinny Jaworzno


W życiu każdej rodziny jest wiele momentów które warto uwiecznić. I mimo, że każdy ma dziś dostęp do aparatu to warto posiadać swojego fotografa rodzinnego, czyli osobę, która będzie wykonywała zdjęcia podczas rodzinnych spotkań, i która odwiedza Was od czasu do czasu. To osoba, którą darzycie zaufaniem i w obecności której czujecie się dobrze. Dzięki temu zdjęcia rodzinne będą naturalne, pełne prawdziwych emocji i szczerej radości. Fotograf rodzinny nie tylko wykonuje pozowane sesje portretowe, ale również spędza z Wami czas i łapie ulotne momenty. Ustawiane zdjęcia to zdjęcia które świetnie nadają się by wykonać duży wydruk i powiesić na ścianie. Innym typem zdjęć rodzinnych są zdjęcia niepozowane. Wykonując tego typu fotografie spędzam z rodziną kilka godzin, w tym czasie dokumentując wspólnie spędzany czas, próbując uchwycić naturalne sytuacje i momenty z życia. Te zdjęcia nabierają znaczenia i wartości z czasem. Są dużo bardziej naturalne i prawdziwe. Moim ulubionym sposobem kolekcjonowania tego typu zdjęć jest pudełko z wydrukowanymi zdjęciami w formacie 23 cm x 15 cm.

Sesja rodzinna Jaworzno

Jaworzno - Zdjęcia rodzinne - Jak przygotować się do sesji?


Fotograficzna sesja rodzinna powinna być dobrą zabawą i mile spędzonym czasem dla członków rodziny! Przepis na udane zdjęcia jest dość prosty. Wystarczy dobry humor, energia i pozytywne nastawienie. Miejsce może być tak naprawdę dowolne, choć oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie by taką sesję wcześniej zaplanować. W zależności od wybranego miejsca dobrze jest zwrócić uwagę na ubiór, tak by pasował do wybranej lokalizacji. Przykładowo wykonując zdjęcia w parku na tle drzew lepiej sprawdzą się ubrania w jednolitym kolorze niż np. zielony t-shirt we wzorki. Na pewno warto też zadbać o wystarczającą ilość czasu, tak by nie robić zdjęć w pośpiechu. Dobrym pomysłem jest zaplanowanie aktywności. Sprawdza się to szczególnie w przypadku młodszych dzieci, które potrzebują aktywnego zajęcia, które je pochłonie. Dzięki czemu będą zachowywać się naturalnie, nie zwracając nawet uwagi że są fotografowane. Planując ciekawy weekend dla rodziny nic nie stoi na przeszkodzie by towarzyszył Wam fotograf. Bez względu czy to jest wycieczka rowerowa, wizyta w jakimś mieście, wypad do wesołego miasteczka czy wyjście na basen. Efekt takich zdjęć może naprawdę być bardzo ciekawy.

Zdjęcia rodzinne Jaworzno, Fotografia rodzinna

Sesja fotograficzna prezent


Na pewno niejednokrotnie słyszałeś od różnych osób, że źle wychodzą na zdjęciach i dlatego nie lubią być fotografowane. Doskonale to rozumiem. Obawiam się jednak, że nigdy nie trafiły na fotografa, który wykonał im zdjęcia na których podobają się sobie. Być może podarowanie sesji rodzinnej w formie prezentu zmieni ich nastawienie i przekonają się, że dobry fotograf będzie w stanie wykonać dobre zdjęcia. Rodzinna sesja fotograficzna to świetny prezent, który nie dość ze będzie ciekawą formą spędzenia czasu to również zostawi po sobie pamiątkę na lata w postaci fotografii. W pędzącym świecie ludzie nie zawsze mają siły i chęci by dbać o wspomnienia w postaci zdjęć. Są zabiegani, nie mają czasu by myśleć o takich rzeczach jak zdjęcia rodzinne i pielęgnowanie wspomnień. Dlatego prezent w postaci sesji fotograficznej jest tutaj idealnym rozwiązaniem. Jestem pewny, że za kilka lat bardzo docenią zdjęcia które powstały podczas sesji i podziękują Ci za wspaniałą pamiątkę! Poniżej znajdziesz przykładowe zdjęcia z rodzinnych sesji w portfolio poniżej. Napisz proszę jeżeli masz pytania i jeżeli chciałbyś umówić się na sesję własnej rodziny, bądź podarować ją jako prezent dla najbliższych bądź znajomych. Przekażę Ci voucher na sesję fotograficzną, który będziesz mógł wręczyć w formie prezentu.

Fotografia rodzinna Jaworzno, Sesja zdjęciowa dla rodziny
Dokumentalna fotografia rodzinna Jaworzno

Napisz Do mnie!

Z chęcią dowiem się więcej o Tobie i Twojej rodzinie.

Podaj proszę najważniejsze informacje na temat skąd jesteś, jakiego typu zdjęcia chcesz bym dla Ciebie wykonał, oraz i kiedy dysponujesz wolnym czasem, a ja postaram się przesłać swoją ofertę.

Instagram - zapraszam do śledzenia!

Jako Fotograf Ślubny pracuję na terenie całej Polski. najczęściej w woj. Śląskim, Dolnośląskim i Małopolskim. Często odwiedzam takie miasta jak: Katowice, Gliwice, Częstochowa, Sosnowiec, Zabrze, Bytom, Chorzów, Żory, Rybnik, Tychy, Cieszyn, Bielsko-Biała, Jaworzno, Ruda Śląska, Dąbrowa Górnicza. Z chęcią odwiedzę Twoje miasto by wykonać zdjęcia ślubne, bądź zdjęcia rodzinne.