Sesja Rodzinna Piekary Śląskie

Sesja rodzinna w Piekarach Śląskich to rewelacyjny sposób na spędzenie czasu ze swoją rodziną i uwiecznienie chwil przez fotografa rodzinnego z doświadczeniem. Jest wiele interesujących miejsc w mieście, które nadają się na rodzinne zdjęcia. Piękne kamienice, mogą być świetnym tłem na zdjęcia rodzinne, również rodzinny spacer po lesie bądź terenach zielonych jest dobrym pomysłem. Pamiątka w formie zdjęć z takiej sesji jest bez wątpienia bardzo cenna dla całego pokolenia Waszej rodziny. Dla wielu z nas rodzina ma największą wartość, dlatego myślę, że dokumentowanie i pielęgnowanie wspomnień w postaci zdjęć powinno być czymś naturalnym. Fotografie rodzinne to także kronika historii rodziny. Ciekawe jest to, że mimo, że w dzisiejszych czasach wszyscy mamy dostęp do aparatu, to z jakiś powodów nie dokumentujemy rodzinnego życia, a jeżeli już to robimy to często powstałe zdjęcia zrobione telefonem nie nadają się np. na piękne wydruki, które można powiesić na ścianie. Doświadczony fotograf rodzinny wykona i wydrukuje dla Was zdjęcia do których będziecie wracać po latach. Co więcej, nie trzeba żadnego powodu by wykonać sobie rodzinną sesję fotograficzną. Ponieważ każdy dzień jest okazją by spędzić czas z najbliższymi i dokumentować nasze rodzinne życie.

Sesja rodzinna Piekary Śląskie

Fotograf rodzinny Piekary Śląskie


Być może zastanawiasz się po co w ogóle jest potrzebny fotograf w życiu Waszej rodziny? Powód jest prosty. Dokumentując samemu swoją rodzinę brakuje kogoś na zdjęciach, Ciebie. Zadaniem fotografa jest dokumentowanie całej Waszej rodziny, włącznie z Tobą. Osoba z zewnątrz jest również w stanie dostrzegać chwile i momenty, które dla Ciebie są czymś codziennym i przez to mogą wydawać się mniej interesujące. Jeżeli jeszcze Twoja rodzina nie ma swojego fotografa, to warto nawiązać taką relację jak najszybciej. Aby stworzyć wartościowe zdjęcia rodzinne potrzebny jest dobry kontakt, pomiędzy fotografem a osobami które będą fotografowane. Im wcześniej taką relację zaczniemy budować tym lepiej, ponieważ gdy członkowie rodziny, będą czuć się dobrze w obecności fotografa i będą go darzyć zaufaniem, przełoży się to na końcowy efekt, czyli na bardziej naturalne i autentyczne zdjęcia rodzinne. Fotograf staje się wtedy w pewnym sensie częścią rodziny, osobą którą wszyscy znają. Osobiście wierzę, że każda rodzina powinna mieć swojego fotografa, który jest obecny w najważniejszych momentach w życiu Ich rodziny. Ślub, narodziny dziecka, chrzest, urodziny, komunia, rocznice ślubu, przyjęcia rodzinne, święta itd. to tylko niektóre momenty, które warto jest uwiecznić na zdjęciach. Pracując przez ostatnie 15 lat jako fotograf rodzinny odwiedzam i dokumentuje Wasze życie rodzinne. Niesamowite jest, gdy czasami wracamy to pierwszych zdjęć które Wam wykonałem. Można zobaczyć wtedy jak wiele się zmienia w życiu, i jak szybko rosną Wasze dzieci. Cieszę się, że dzięki wspólnym spotkaniom zatrzymuje dla Was te ulotne momenty na zawsze.

Fotografia rodzinna Piekary Śląskie

Piekary Śląskie - Zdjęcia rodzinne - Jak przygotować się do sesji?


Sesja rodzinna nie jest niczym strasznym, wręcz przeciwnie, to przed wszystkim dobra zabawa dla Was i Waszych dzieci! Przygotowania wystarczy ograniczyć do znalezienia miejsca na zdjęcia jak również tematu przewodniego. Celem każdej sesji rodzinnej jest oczywiście stworzenie fotografii, które będą dla Was pamiątką na lata. Nie trzeba jednak podchodzić do sesji zbyt poważnie. Warto również pomyśleć o odpowiednim doborze ubrań by dobrze się prezentować. Jest wiele możliwości by wykonać ciekawą sesję rodzinną. Osobiście najbardziej lubię spontaniczne, niepozowane zdjęcia rodzinne w formie reportażu. Podczas takiej sesji tak naprawdę nie zwracacie uwagi na fotografa! Towarzyszę Wam i dokumentuję to co w danej chwili robicie. Szukam naturalnych emocji i prawdziwych momentów np. pomiędzy Waszymi dziećmi a dziadkami. Oczywiście sesja rodzinna może też mieć formę bardziej oficjalną, gdzie skupimy się bardziej na pozowanych i ustawianych zdjęciach. Innym ciekawym pomysłem na sesję mogą być zdjęcia portretowe! Każdy ma dziś tysiąc selfie ale żadnego porządnego portretu. Możemy zorganizować rodzinną sesję portretową, z której każdy otrzyma wspaniały portret. Pięknie wydrukowany, czy to w albumie czy to powieszony na ścianie. Jeżeli spodobał Ci się pomysł to daj znać. Znajdziemy dogodny termin i stworzymy ponadczasowe zdjęcia!

Zdjęcia rodzinne Piekary Śląskie

Sesja rodzinna na prezent


Czy sesja rodzinna to dobry pomysł na prezent? Jak najbardziej tak! Wierzę, że każdy kto ma rodzinę docenia jak cenną pamiątką są zdjęcia. Jeżeli Twoja najbliższa rodzina bądź znajomi nie przykładają jeszcze dużej wagi do fotografii i wspomnień, to daj szansę im to zmienić. Pokaż, że zdjęcia są istotną częścią życia rodzinnego. Sesja rodzinna w formie prezentu to rewelacyjny pomysł, szczególnie dla kogoś kto nie ma za dużo rodzinnych zdjęć, bądź mówi, że nie wychodzi atrakcyjnie na zdjęciach i dlatego ich nie robi. Fotograf rodzinny z będzie wstanie wykona zdjęcia, które spodobają się Twoim bliskim. Jestem pewien, że po sesji gdy otrzymają odbitki to będą Ci wdzięczni za taki prezent. Urodziny rodzeństwa, rocznica ślubu rodziców, narodziny dziecka, wiele jest okazji by zrobić zdjęcia. Tak naprawdę zwykły dzień również jest odpowiedni by spędzić czas z rodziną i dać się fotografować. Zachęcam Cię do przeglądnięcia rodzinnych zdjęć z sesji, które wykonałem w ostatnim czasie. Jeżeli masz pytania, oczywiście pisz śmiało. Z przyjemnością stworzę piękną fotograficzną pamiątkę dla Twojej rodziny.

Sesja zdjęciowa rodzinna Piekary Śląskie
Fotograf rodzinny Piekary Śląskie

Napisz Do mnie!

Z chęcią dowiem się czegoś więcej.

Podaj proszę najważniejsze informacje na temat skąd jesteś, jakiego typu zdjęcia chcesz bym dla Ciebie wykonał, oraz kiedy dysponujesz wolnym czasem, a ja postaram się przesłać swoją ofertę.

Instagram - zapraszam do śledzenia!

Jako Fotograf Ślubny pracuję na terenie całej Polski. najczęściej w woj. Śląskim, Dolnośląskim i Małopolskim. Często odwiedzam takie miasta jak: Katowice, Gliwice, Częstochowa, Sosnowiec, Zabrze, Bytom, Chorzów, Żory, Rybnik, Tychy, Cieszyn, Bielsko-Biała, Jaworzno, Ruda Śląska, Dąbrowa Górnicza. Z chęcią odwiedzę Twoje miasto by wykonać zdjęcia ślubne, bądź zdjęcia rodzinne.