Sesja Rodzinna Ruda Śląska

Sesja rodzinna w Rudzie Śląskiej to fajny pomysł na spędzenie czasu ze swoją rodziną i uwiecznienie chwil przez fotografa rodzinnego. W mieście i okolicach wiele ciekawych miejsc, idealnych na rodzinne spacery, oraz wspólne zdjęcia. Okoliczna zieleń czy tereny industrialne, mogą być świetnym tłem na zdjęcia rodzinne. Fotografie które powstaną z takiej sesji będą bez wątpienia cudowną pamiątką na lata. Dla wielu z nas rodzina ma największą wartość, dlatego myślę, że dokumentowanie i dbanie o wspomnienia w postaci zdjęć powinno być czymś naturalnym. Wspólnie spędzony czas z rodziną również jest czymś bezcennym, o czym doskonale wie każdy kto posiada rodzinę. Fotografie rodzinne to również kronika historii rodziny w formie zdjęć. Warto więc zadbać o wspomnienia, i uwieczniać ulotne chwile. Mimo, że w dzisiejszych czasach każdy z nas ma dostęp do aparatu, to z jakiś powodów nie przykładamy dużej wagi do dokumentowania życia rodziny, a jeżeli już to robimy to często powstałe zdjęcia zrobione telefonem nie nadają się na piękne wydruki do rodzinnego albumu. Doświadczony fotograf wykona i wydrukuje dla Was zdjęcia do których będziecie wracać po latach. Co więcej, nie trzeba żadnego powodu by wykonać sobie rodzinną sesję fotograficzną. Każdy dzień może być okazją by spędzić wspólnie czas z najbliższymi i uwiecznić wspólne chwile na fotografiach.

Fotograf rodzinny Ruda Śląska

Fotograf rodzinny Ruda Śląska


Jeżeli w Twojej rodzinie nie ma jeszcze fotografa, który jest odpowiedzialny za robienie Wam zdjęć, to warto nawiązać taką relację z fotografem, który będzie dla Was robił zdjęcia w ważnych momentach w życiu Waszej rodziny. Aby stworzyć wartościowe zdjęcia rodzinne potrzebny jest dobry kontakt, pomiędzy fotografem a osobami które będą fotografowane. Im wcześniej taką relację zaczniemy budować tym lepiej, ponieważ gdy członkowie rodziny, będą czuć się dobrze w obecności fotografa i będą go darzyć zaufaniem, przełoży się to na końcowy efekt, czyli na bardziej naturalne i autentyczne zdjęcia rodzinne. Rodzinny fotograf staje się wtedy w pewnym sensie znajomym rodziny, osobą którą wszyscy znają. Dlatego wierzę, że każda rodzina powinna mieć swojego fotografa, który jest obecny w najważniejszych momentach w życiu Ich rodziny. Ślub, narodziny dziecka, chrzest, urodziny, komunia, rocznice ślubu, przyjęcia rodzinne, święta itd. to tylko niektóre momenty, które warto jest uwiecznić na zdjęciach. Pracując jako fotograf rodzinny odwiedzam i dokumentuje Wasze życie rodzinne na przestrzeni lat. Niesamowite jest, gdy czasami wracamy do pierwszych zdjęć które Wam wykonałem. Można zobaczyć wtedy jak wiele się zmienia w życiu, i jak szybko rosną Wasze dzieci. Cieszę się, że dzięki wspólnym spotkaniom zatrzymuję dla Was te ulotne momenty na zawsze.

Sesja rodzinna Ruda Śląska

Ruda Śląska - Zdjęcia rodzinne - Jak przygotować się do sesji?


Sesja rodzinna dla wielu może wydawać się dużym wyzwaniem. Nie wiemy jak członkowie rodziny zachowają się w trakcie sesji, czy dzieci będą w dobrym humorze, oraz czy fotograf na pewno uchwyci nas w atrakcyjny sposób. My też również nie zawsze czujemy się komfortowo przed obiektywem. Mam dla Was dobre wieści. Sesja rodzinna nie jest niczym strasznym, wręcz przeciwnie, to przed wszystkim dobra zabawa dla Waszych dzieci! Również dziadkowie, dla których fotografie mają ciągle dużą wartość docenią wspólnie spędzony czas podczas sesji. Celem każdej sesji rodzinnej jest oczywiście stworzenie fotografii, które będą dla Was pamiątką na lata. Nie trzeba jednak podchodzić do sesji zbyt poważnie. Przygotowania wystarczy ograniczyć do znalezienia odpowiedniego pomysłu na zdjęcia, znalezienia miejsc gdzie będziemy mogli wykonać zdjęcia, oraz doboru odpowiednich ubrań by dobrze się prezentować. Resztę zostawcie fotografowi. Jest wiele możliwości by wykonać ciekawą sesję rodzinną. Osobiście najbardziej lubię spontaniczne, niepozowane zdjęcia rodzinne w formie reportażu. Podczas takiej sesji tak naprawdę nie zwracacie uwagi na fotografa! Towarzyszę Wam i dokumentuję to co w danej chwili robicie. Uwielbiam takie sesje. Umożliwiają one uchwycenie naturalnych emocji i prawdziwych momentów np. pomiędzy Waszymi dziećmi a dziadkami. Oczywiście sesja rodzinna może też mieć formę bardziej oficjalną, gdzie skupimy się bardziej na pozowanych i ustawianych zdjęciach. Zróbmy portrety całej Twoje rodzinie! Każdy ma dziś tysiąc selfie, ale żadnego porządnego portretu. Możemy zorganizować rodzinną sesję portretową, z której każdy otrzyma wspaniały portret. Pięknie wydrukowany, czy to w albumie czy to powieszony na ścianie. Jeżeli spodobał Ci się pomysł do daj znać. Znajdziemy dogodny termin i stworzymy ponadczasowe zdjęcia!

Fotograficzna sesja rodzinna - Ruda Śląska i okolice.

Sesja rodzinna prezent


Czy sesja rodzinna to dobry pomysł na prezent? Jak najbardziej tak! Wiele osób nie decyduje się na sesję rodzinną bo nie wierzą, że mogą wyjść atrakcyjnie na zdjęciach, nie czują się komfortowo przed aparatem, przez co zapominają by dbać o dokumentowanie życia własnej rodziny. Jeżeli Twoja najbliższa rodzina bądź znajomi nie przykładają jeszcze dużej wagi do fotografii i wspomnień, to daj szansę im to zmienić. Pokaż, że zdjęcia są istotną częścią życia rodzinnego. Sesja rodzinna w formie prezentu to rewelacyjny pomysł, szczególnie dla kogoś kto nie ma za dużo rodzinnych zdjęć, bądź mówi, że nie wychodzi atrakcyjnie na zdjęciach i dlatego ich nie robi. Fotograf rodzinny z doświadczeniem w będzie wstanie wykonać zdjęcia, które spodobają się Twoim bliskim. Jestem pewien, że po sesji gdy otrzymają zdjęcia, będą Ci wdzięczni za taki prezent. Urodziny rodzeństwa, rocznica ślubu rodziców, narodziny dziecka, wiele jest okazji by zrobić zdjęcia. Tak naprawdę zwykły dzień również jest odpowiedni by spędzić czas z rodziną i dać się fotografować. Zachęcam do przeglądnięcia rodzinnych zdjęć z sesji, które wykonałem w ostatnim czasie. Jeżeli masz pytania, oczywiście pisz śmiało. Z przyjemnością stworzę piękną fotograficzną pamiątkę dla Twojej rodziny.

Fotograf na sesję rodzinną w Rudzie Śląskiej
Fotografia Rodzinna Ruda Śląska

Napisz Do mnie!


Z przyjemnością przyjadę i wykonam zdjęcia Twojej rodzinie. Podaj proszę najważniejsze informacje na temat skąd jesteście, jakiego typu zdjęcia potrzebujecie, kiedy chcielibyście by zostały wykonane zdjęcia, a ja postaram się przesłać swoją ofertę.

Instagram - zapraszam do śledzenia!

Jako Fotograf Ślubny pracuję na terenie całej Polski. najczęściej w woj. Śląskim, Dolnośląskim i Małopolskim. Często odwiedzam takie miasta jak: Katowice, Gliwice, Częstochowa, Sosnowiec, Zabrze, Bytom, Chorzów, Żory, Rybnik, Tychy, Cieszyn, Bielsko-Biała, Jaworzno, Ruda Śląska, Dąbrowa Górnicza. Z chęcią odwiedzę Twoje miasto by wykonać zdjęcia ślubne, bądź zdjęcia rodzinne.