Sesja wizerunkowa Żory

Sesja wizerunkowa Cieszyn

Sesja wizerunkowa w Cieszynie może być wykonana w wielu interesujących miejscach. Zaczynając od rynku i starym mieście a kończąc na wzgórzu zamkowym. Jednak w fotografii wizerunkowej to nie miejsce ma znaczenie a odpowiednio przedstawiony wizerunek danej osoby bądź firmy. Dlaczego w ogóle powinniśmy wykonać zdjęcia wizerunkowe? Po pierwsze to jak prezentujemy się w internecie, social mediach, prasie przekłada się na rozpoznawalność i postrzeganie nas bądź naszej firmy przez klientów. Dobry wizerunek pomaga w relacjach, buduje zaufanie i sprawia, ze klient ma poczucie, że zna nas jeszcze lepiej. W zależności od tego czym się zajmujemy, wizerunek może być przedstawiony na wiele interesujących sposobów.

Muzyczna Sesja wizerunkowa Żory

Fotografia biznesowa Cieszyn


Fotografia biznesowa często przedstawia wizerunek w sposób oficjalny. Są to często portretowe zdjęcia biznesowe, osób w firmie, czy zarządzie, które pełnią kluczowe funkcje. Zdjęcia te wykorzystuje się w materiałach firmy takich jak strona internetowa, kampanie, artykuły prasowe, wszelkiego rodzaju wywiady itd. Dobrze wykonane portrety członków zarządu, bądź kluczowych pracowników firmy to również znak, że firma przykłada wagę do swojej prezentacji. Jednak zdjęcia biznesowe to nie tylko oficjalne portrety. To również zdjęcia wykonane w przestrzeni firmy, które mają luźniejszy charakter. Ich celem jest skrócenie dystansu pomiędzy firmą a odbiorcą. Zdjęcia wykonane na hali produkcyjnej, w biurze, przy maszynach przemysłowych itd pokazują zarówno wizerunek jak i profil firmy i często przesłanie. Jeżeli potrzebujesz odświeżyć zdjęcia w swojej firmie i chcesz wykonać zdjęcia biznesowe dla siebie i swoich przełożonych, napisz do mnie podając najistotniejsze szczegóły, a ja postaram się przesłać swoją ofertę i znaleźć dogodny termin.

Sesja fotograficzna fitness Żory

Cieszyn - Zdjęcia biznesowe - jak się przygotować?


Gdy zdecydujesz się zamówić sesję wizerunkową, bądź biznesową następnie należy się do niej odpowiednio przygotować. Nie jest to nic strasznego. W większości przypadków wystarczy trochę czasu i pozytywne nastawienie! Warto poinformować przed sesją swoich pracowników o planowanych zdjęciach. Dzięki temu każdy będzie w stanie odpowiednio się przygotować, dbając jednocześnie o makijaż, uczesanie, czy odpowiedni ubiór itd. Żeby wykonać portretowe zdjęcie, potrzebuje do 10 minut na 1 osobę. Zdaję sobie sprawę, że sesja może wprowadzić małe zamieszanie w działaniu firmy, dlatego staram się zawsze przeprowadzić zdjęcia w możliwie szybki i jak najmniej inwazyjny sposób. Istotną kwestią jest natomiast wstępny zarys zdjęć, i określenie celów i przesłania zdjęć. W zależności od pomysłu na zdjęcia następnie odpowiednio dobierzemy miejsce na sesje. Jeżeli masz pytania odnośnie sesji biznesowej pisz śmiało. Postaram się pomoc.

Biznesowa sesja fotograficzna Żory

Fotograficzna sesja indywidualna Cieszyn


Zdjęcia wizerunkowe to nie tylko te wykonane w trakcie pracy i służące do celów zawodowych. To również wszystkie zdjęcia za pomocą których opisuje się np w sieci. Instagram, Facebook, Tinder, LinkedIn , wszędzie używamy zdjęć, które nas opisują. Zadbaj tez o to by również w sieci prezentować się profesjonalnie i na poziomie. Zachęcam CIę do pooglądania zdjęć portretowych które znajdują się w portfolio poniżej. Daj znać co myślisz, i czy również chcesz zrobić sobie podobne zdjęcia portretowe, które nie dość że odświeża Twój wizerunek w sieci, to będą świetna pamiątką na lata.

Portretowa sesja Żory
Żory sesja wizerunkowa

Napisz Do mnie!

Z chęcią dowiem się czegoś więcej.

Podaj proszę najważniejsze informacje na temat skąd jesteś, jakiego typu zdjęcia potrzebujesz, gdzie będziesz je używał i kiedy dysponujesz wolnym czasem, a ja postaram się przesłać swoją ofertę.

Instagram - zapraszam do śledzenia!

Jako Fotograf Ślubny pracuję na terenie całej Polski. najczęściej w woj. Śląskim, Dolnośląskim i Małopolskim. Często odwiedzam takie miasta jak: Katowice, Gliwice, Częstochowa, Sosnowiec, Zabrze, Bytom, Chorzów, Żory, Rybnik, Tychy, Cieszyn, Bielsko-Biała, Jaworzno, Ruda Śląska, Dąbrowa Górnicza. Z chęcią odwiedzę Twoje miasto by wykonać zdjęcia ślubne, bądź zdjęcia rodzinne.