Sesja wizerunkowa Piekary Śląskie

Sesja wizerunkowa Piekary Śląskie

Biznesowa sesja wizerunkowa w Piekarach Śląskich, ma na celu wykreowanie wizerunku osoby, lub firmy który pozytywne wpływa na postrzeganie marki. W dzisiejszych czasach praktycznie świat przeniósł się do sieci i to tam często mamy pierwszy kontakt z naszym klientem. To jak przedstawimy nasz wizerunek często ma wpływ na decyzje podejmowane przez naszych klientów. Anonimowość, szczególnie gdy pracujemy z ludźmi nie jest dziś w cenie. Dużo łatwiej kupujemy rzeczy od zaufanych marek i korzystamy z usług osób które znamy. Warto wiec wzbudzać zaufanie swoim wizerunkiem bo to jednocześnie przekłada się na pozytywny odbiór naszej marki przez naszych klientów, a to przekłada się na większą sprzedaż. Najczęściej sesja wizerunkowa dotyczy osób, które reprezentują daną firmę, choć coraz częściej prezentujemy także pracowników firm, którzy pełnia istotne funkcje w firmie a nie zawsze są osobami, które mają kontakt z kupującymi. Warto wiedzieć, że pierwszy kontakt, czy to na żywo, czy to w sieci, gdzie prezentujemy nasz wizerunek za pomocą zdjęć biznesowych, musi więc wypaść dobrze. Pierwsze wrażenie jest bardzo ważne, ponieważ ludzie dokonują oceny od razu gdy nas zobaczą i ta ocena zostaje z nimi na długo.

Sesja biznesowa Piekary Śląskie

Fotografia biznesowa Jaworzno


Celem fotografii biznesowej jest stworzenie zdjęcia budzącego zaufanie, oraz wywołującego emocje. Portret biznesowy to jedna z najpopularniejszych form prezentacji naszego wizerunku. Zanim wykonam Ci zdjęcia zawsze staram się uzyskać jak najwięcej informacji o Tobie i Twojej firmie, by móc stworzyć odpowiedni wizerunek. Przed fotograficzną sesją biznesową porozmawiamy również o tym gdzie planujesz używać zdjęć, kto będzie odbiorcą, w jakim przedziale wiekowym są Twoi klienci, oraz w jakich miejscach zdjęcie będzie prezentowane. Ustalimy też pomysł na sesję i znajdziemy odpowiedni dzień i godzinę by wykonać sesję. Zdjęcia biznesowe mogą przyjąć formę bardziej formalną, bądź nieformalną, czyli zdjęcia bardziej na luzie. To jakie zdjęcia najlepiej będą pasować do Ciebie zależy od profilu Twojej działalności. Zadzwoń bądź napisz do mnie, podając najistotniejsze informację, a ja spróbuje zaproponować pomysł na zdjęcia i go zrealizować.

Fotografia wizerunkowa Piekary Śląskie

Piekary Śląskie - Zdjęcia biznesowe - Jak przygotować się do sesji?


Wiele osób obawia się bycia fotografowanym, niepotrzebnie. Sesja wizerunkowa nie należy do trudnych wyzwań, jeżeli tylko zadbamy wcześniej o kilka aspektów. Planując sesję wizerunkową w Twojej firmie poinformuj wszystkich którzy mają być uwiecznieni na zdjęciach o planowanej sesji. Dzięki temu każdy będzie miał odpowiednią ilość czasu by się przygotować do sesji i zadbać np. o makijaż, fryzuję czy zarost. Po drugie ubiór. Dobrze by był spójny i odpowiedni do profilu i działalności firmy, tak by budził zaufanie. W przypadku grupy pracowników dobrze jest również zaplanować ubiór wcześniej, tak by ktoś nie wyróżniał się i nie odstawał od innych pracowników. Po trzecie warto zapewnić odpowiednią ilość czasu na zdjęcia. Pospiech nie jest wskazany, szczególnie gdy fotografowane osoby nie mają doświadczenia. Oczywiście zdaje sobie sprawę, że nie zawsze jest możliwość by pracownicy opuścili swoje stanowiska pracy, dlatego 10 minut to czas który mi wystarczy by wykonać dobre zdjęcia, po wcześniejszym przygotowaniu scenerii i oświetlenia. Jeżeli potrzebujesz nowych zdjęć w swojej firmie to napisz do mnie i daj znać kiedy chciałbyś przeprowadzić sesję. Postaram się przesłać swoją ofertę i umówić się na spotkanie.

Portret wizerunkowy, zdjęcia biznesowe Piekary Śląskie

Fotograficzna sesja indywidualna w Piekarach Śląskich


Być może Cię zaskoczę, ale wizerunek to nie tylko firma i zdjęcia zawodowe. Dziś praktycznie każde zdjęcie które wysyłamy do sieci prezentuje nasz wizerunek. To jak mówimy, jak się zachowujemy i jakie zdjęcia czy wideo publikujemy, to wszystko składa się na to jak jesteśmy postrzegani przez innych. W przypadku gdy wizerunek ma dla nas znaczenie warto pomyśleć o jego odświeżeniu co jakiś czas wykonując indywidualną sesje portretową. To świetny sposób na aktualizacje swoich zdjęć, oraz poprawę wizerunku by był odbierany przez innych tak jak chcemy. Portretowa sesja fotograficzna w Piekarach Śląskich to również dobra okazja by stworzyć pamiątkę na lata. Żyjemy w czasach gdzie dostęp do technologii i możliwości wykonywania zdjęć ma każdy, jednak ciągle nasze portrety pozostawiają wiele do życzenia. Zapraszam Cię do pooglądania moich zdjęć portretowych wykonanych w ostatnim czasie. Pisz śmiało, jeżeli również chciałbyś zrobić sobie sesję portretową.

Fotograficzna sesja zdjęciowa, Portret męski Piekary Śląskie
Fotografia komercyjna, portretowa Piekary Śląskie

Napisz Do mnie!

Z chęcią dowiem się czegoś więcej.

Podaj proszę najważniejsze informacje na temat skąd jesteś, jakiego typu zdjęcia potrzebujesz, gdzie będziesz je używał i kiedy dysponujesz wolnym czasem, a ja postaram się przesłać swoją ofertę.

Instagram - zapraszam do śledzenia!

Jako Fotograf Ślubny pracuję na terenie całej Polski. najczęściej w woj. Śląskim, Dolnośląskim i Małopolskim. Często odwiedzam takie miasta jak: Katowice, Gliwice, Częstochowa, Sosnowiec, Zabrze, Bytom, Chorzów, Żory, Rybnik, Tychy, Cieszyn, Bielsko-Biała, Jaworzno, Ruda Śląska, Dąbrowa Górnicza. Z chęcią odwiedzę Twoje miasto by wykonać zdjęcia ślubne, bądź zdjęcia rodzinne.